Funna

OTÁZKA TÝKAJÍCÍ SE REKLAMy NA TOMTO NETU

zmizela…komu je to proti srsti?
Doplňuji:
špatně jsme se vyjádřila…zmizela moje otázka, která poukazovala na otázku, ve které byla reklama…tj. napadala ji…a rázem je pryč…i když i ta „reklamní“ je v čudu…

Nejlepší odpověď
badisko

me ne …me reklamy stvou..web je jich plnej…kdyby byly aspon vtipne ..ale to nee..koukam ze je tady dnes napjata atmosfera a to je patek…;)
Doplňuji:
nojo… kdo maze ten jede ..

Další odpovědi
www

Otázku jsem rovněž neviděl, reklamy uživateli jsou zde zakázané. Podle mne právem.

Drap

Otázku jsem neviděl, ale reklamu tady zapovídá kodex těchto stránek, takže se nelze divit

Funna

jinak…já jsem upozornila, že je zde reklama a za to jsem byla smazána…vy neustále odpovídáte, že je to v pořádku…a to NENÍ