Miroslavst

Sluníčko sedmitečné

Proč se říká sluníčko sedmitečné? Já se dnes díval na nebe na to sluníčko a žádných sedm teček jsem tam neviděl. A to jsem se díval dalekohledem. Je teda pravda, že doteď nevidím.

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi je mělo z druhé strany

Další odpovědi
Mili @

Miroslave ty jsi exot a k tomu teď ještě nevidíš.....
:D

dudu

Miroslav je puntečkář, stonožka také nemá přesně sto čapének.

anonym

ale to nemá být sluníčko,ale slunéčko a to je zvířátko,má křidýlka a na sobě černé tečky,jinak se jmenuje beruška,a prý beriška je nejpromiskuitnější tvoreček na světě