Avatar uživatele
salsa verde

Máte stejnou nemoc jako já?

Jedu vlakem a říkám si: co když ten pán naproti je třeba Dr.Axl? Sedím v restauraci a říkám si: co když támhle ta paní je třeba -iv-? atd atd 🙂
Doplňuji:
pro Alesh: a až ti bude nějaká slečna provádět orální sex a ty si budeš říkat-kéž by to byla salsa verde-tak v tu chvíli to bude vážné s tebou 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Kerberus, barnajka, Alesh, anonym, anonym, casey před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

To se mi také stává a porovnávám lidi podle podoby avataru.:-D Nosím také tričko otázek-odpovědí a čekám až mne někdo osloví a řekne nazdar.:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Nene, kdepak – v tomto ohledu já jsem zdravá jako tuřín :)

Ale zase si nemůžu pustit „Marečku, podejte mi pero“, aniž bych si nevzpomněla na tuCZka. Nemůžu venku „potkat“ sluníčko sedmitečné (berušku), aniž by se mi hned neasociovalo s naší Berušinkou. Atd atd atd… :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Tohle je ještě v pohodě, ale počkej až budeš souložit a budeš si říkat, jestli ten pán nahoře není Alesh, to pak bude teprve vážný! 🙂
Doplňuji:
@ salsa verde: No to nepochybně. Jen přemýšlím, jestli vážně dobré nebo vážně špatné. 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Než jsme se stali stříbrnými a zlatými, tak nás to možná také napadlo, ale díky dlouhodobé komunikaci už o sobě máme útržky informací, které by nám pomohly detekovat protějšky a ti čipernější už si třeba mohli poslat nějaké to foto nebo odkaz na fotogalerii na webu.
A jakožto snoubence, bys nás spíše potkala pohromadě s iv, pokud v restauraci, tak ne v ostravské, jezdíme autem a už vůbec ne do Ostravy.
P.S. Vzhledem k tomu, že má Alesh otevřený profil, ta žhavější část diskuze už měla být do mailu s ohledem na zmínku o rande v kodexu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Jo, tohle se mi taky občas stává. Vždycky se zvednu a raději odejdu do jiného kupé.
Doplňuji:
Doplněno: Opravdu vážné by to bylo až ve chvíli, kdyby si říkal: „kéž by to byl kosaaaak“.

Upravil/a: kosaaaak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja se vzbudim , oci jako sirky .. kouknu na odpovedi a oci me malem nevypadly z dulku. !
🙂
Pro doplneni Dr. Axla , aby jste nebrali uplne vsechno vazne … napisu neco i za sebe :
Dr. Axlovi se me zzelelo ( nevim , jak se to pise ) … a virtualne jsme se zasnoubili.
🙂 Obdivuji ale jeho statecnost, protoze me nikdy nevidel. Ani ve skutecnosti , ani na fotce. Proto svatba bude po Turecku – zahalena … a az po obradu se odhalim.
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Ne, to se mi nestává, poněvadž nechodim mezi lidi 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

To ako na to vaše rande pozývate celé odpovedi.cz?

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

není problém, na Stodolní je místa dost, kdo chce ať přijede 🙂

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Salso , ja nepojedu tak daleko , me staci Perlovka. ! 🙂
Nas tady smazou za chvili asi vsechny. ! Pripravte se na boj !
A do poradny uz nemusite. ? 🙂 -iv-

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

to pravě pořád nevím jestli musím, mám nebo nemám po těch odpovědích na tu otázku, problém je u nás hlavně v té tchyni která by chtěla všechno řídit…a z toho pak plynou ostatní potíže, a popravdě řečeno nedělám si iluze že bych do poradny dostala manžela. Je to složité jak drátěný plot.

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Salso , Vase tchyne nejspis zustane takova jaka je. Mozna by jeji chovani dokazal castecne zmenit jednoznacnejsi a pevnejsi postoj vaseho manzela , ale nikdo uz nedokaze zaridit , aby vas tchyne mela rada. To je treba prijmout.
Co by jste presne vy chtela od vaseho manzela ? Jak by se mel chovat , aby jste vnimala , ze je na vasi strane ?
Ani on to nema lehke. Neni snadne zcela odvrhnout sve rodice , at se chovaji kjakkoliv.Dala jste svemu muzi prostor , aby vam i on mohl rict , jak s ev teto situaci citi on ?
A co kdyz ma strach , ze kdyz zaujme vuci matce tvrdsi postoj , ztrati ji a vy se s nim stejne jednou rozvedete ? Chapu , ze potrebujete od vaseho manzela podporu a zastani , ale vnima je take on od vas ?
Preji vam nalezeni reseni , ktere ale bude ve prospech VAS VSECH.
Pak mi prosim dejte vedet. -iv-

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , o cem ze si ti dva vlastne pisou ??
🙂 -iv-

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

pro kosaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaak: v tom druhém kupé budu sedět já a věř že použiju všechny legální metody nátlaku ať z tebe dostanu to 4 slovo 🙂

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

pro Alesh: bude to dobré, možná až skvělé, vážně 🙂

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Když já jsem radši aktivní a ne pasivní. Tuto oblast nevyjímaje. 😉

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

co na to říct? Dobrovolnosti se meze nekladou 🙂

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

No tak pojď. 🙂

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

jak mám odpovědět aby nás nesmázli z odpovědí na doživotí? 🙂 na Stodolní příští sobotu.

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Hm, to není daleko, pouhých 270 km. 🙂
Tak že bych se zastavil? 😉

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

ještě že máme ty maily že?

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek