salsa verde

Máte stejnou nemoc jako já?

Jedu vlakem a říkám si: co když ten pán naproti je třeba Dr.Axl? Sedím v restauraci a říkám si: co když támhle ta paní je třeba -iv-? atd atd 🙂
Doplňuji:
pro Alesh: a až ti bude nějaká slečna provádět orální sex a ty si budeš říkat-kéž by to byla salsa verde-tak v tu chvíli to bude vážné s tebou 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

To se mi také stává a porovnávám lidi podle podoby avataru.:-D Nosím také tričko otázek-odpovědí a čekám až mne někdo osloví a řekne nazdar.:-D

Další odpovědi
barnajka

Nene, kdepak – v tomto ohledu já jsem zdravá jako tuřín :)

Ale zase si nemůžu pustit „Marečku, podejte mi pero“, aniž bych si nevzpomněla na tuCZka. Nemůžu venku „potkat“ sluníčko sedmitečné (berušku), aniž by se mi hned neasociovalo s naší Berušinkou. Atd atd atd… :))

Alesh

Tohle je ještě v pohodě, ale počkej až budeš souložit a budeš si říkat, jestli ten pán nahoře není Alesh, to pak bude teprve vážný! 🙂
Doplňuji:
@ salsa verde: No to nepochybně. Jen přemýšlím, jestli vážně dobré nebo vážně špatné. 🙂

anonym

Než jsme se stali stříbrnými a zlatými, tak nás to možná také napadlo, ale díky dlouhodobé komunikaci už o sobě máme útržky informací, které by nám pomohly detekovat protějšky a ti čipernější už si třeba mohli poslat nějaké to foto nebo odkaz na fotogalerii na webu.
A jakožto snoubence, bys nás spíše potkala pohromadě s iv, pokud v restauraci, tak ne v ostravské, jezdíme autem a už vůbec ne do Ostravy.
P.S. Vzhledem k tomu, že má Alesh otevřený profil, ta žhavější část diskuze už měla být do mailu s ohledem na zmínku o rande v kodexu.

kosaaaak

Jo, tohle se mi taky občas stává. Vždycky se zvednu a raději odejdu do jiného kupé.
Doplňuji:
Doplněno: Opravdu vážné by to bylo až ve chvíli, kdyby si říkal: „kéž by to byl kosaaaak“.

anonym

Ja se vzbudim , oci jako sirky .. kouknu na odpovedi a oci me malem nevypadly z dulku. !
🙂
Pro doplneni Dr. Axla , aby jste nebrali uplne vsechno vazne … napisu neco i za sebe :
Dr. Axlovi se me zzelelo ( nevim , jak se to pise ) … a virtualne jsme se zasnoubili.
🙂 Obdivuji ale jeho statecnost, protoze me nikdy nevidel. Ani ve skutecnosti , ani na fotce. Proto svatba bude po Turecku – zahalena … a az po obradu se odhalim.
🙂 -iv-

Syd

Ne, to se mi nestává, poněvadž nechodim mezi lidi 😁

led

To ako na to vaše rande pozývate celé odpovedi.cz?

salsa verde

není problém, na Stodolní je místa dost, kdo chce ať přijede 🙂

anonym

Salso , ja nepojedu tak daleko , me staci Perlovka. ! 🙂
Nas tady smazou za chvili asi vsechny. ! Pripravte se na boj !
A do poradny uz nemusite. ? 🙂 -iv-

salsa verde

to pravě pořád nevím jestli musím, mám nebo nemám po těch odpovědích na tu otázku, problém je u nás hlavně v té tchyni která by chtěla všechno řídit…a z toho pak plynou ostatní potíže, a popravdě řečeno nedělám si iluze že bych do poradny dostala manžela. Je to složité jak drátěný plot.

anonym

Salso , Vase tchyne nejspis zustane takova jaka je. Mozna by jeji chovani dokazal castecne zmenit jednoznacnejsi a pevnejsi postoj vaseho manzela , ale nikdo uz nedokaze zaridit , aby vas tchyne mela rada. To je treba prijmout.
Co by jste presne vy chtela od vaseho manzela ? Jak by se mel chovat , aby jste vnimala , ze je na vasi strane ?
Ani on to nema lehke. Neni snadne zcela odvrhnout sve rodice , at se chovaji kjakkoliv.Dala jste svemu muzi prostor , aby vam i on mohl rict , jak s ev teto situaci citi on ?
A co kdyz ma strach , ze kdyz zaujme vuci matce tvrdsi postoj , ztrati ji a vy se s nim stejne jednou rozvedete ? Chapu , ze potrebujete od vaseho manzela podporu a zastani , ale vnima je take on od vas ?
Preji vam nalezeni reseni , ktere ale bude ve prospech VAS VSECH.
Pak mi prosim dejte vedet. -iv-

anonym

Led , o cem ze si ti dva vlastne pisou ??
🙂 -iv-

salsa verde

pro kosaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaak: v tom druhém kupé budu sedět já a věř že použiju všechny legální metody nátlaku ať z tebe dostanu to 4 slovo 🙂

salsa verde

pro Alesh: bude to dobré, možná až skvělé, vážně 🙂

Alesh

Když já jsem radši aktivní a ne pasivní. Tuto oblast nevyjímaje. 😉

salsa verde

co na to říct? Dobrovolnosti se meze nekladou 🙂

Alesh

No tak pojď. 🙂

salsa verde

jak mám odpovědět aby nás nesmázli z odpovědí na doživotí? 🙂 na Stodolní příští sobotu.

Alesh

Hm, to není daleko, pouhých 270 km. 🙂
Tak že bych se zastavil? 😉

salsa verde

ještě že máme ty maily že?