Mc Merkurion

Slováci, co na to říkáte?

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/338951-slovenska-televize-dostala-pokutu-za-hurvinka-v-cestine.html
Doplňuji:
gulak,ptal jsem se slováků(a slušnejch čechů),tebe ne…

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem slovenské národnosti, ale tento zákon jim nezávidím. U nás je sice také spousta paskvilů, ale toto se mi zdá příliš

Další odpovědi
zzzzz

Je mi osobně jedno zda sleduji film v češtině nebo ve slovenštině, vlastně si toho mnohdy ani nevšimnu, že je slovenský.
Je to divné, takové zbytečné utrácení, vždyť ten dabing není zadarmo, já bych i v naší televizi uvítala slovensky dabované filmy, dlouho jsme byli jeden stát, tak nevím, proč by jsme si najednou neměli rozumět:-(((

mosoj

Kdysi jem tady na to upozorňoval. Pokrytci mně to smazali. Díval jsem se zpět.

Jen si to přiznejme jak to doopravdy je.

Mirdas

Nezbývá než respektovat zákony Slovenské republiky.
Ovšem popravdě řečeno, je mne z toho smutno.

Nazdar Bazar

No, přijde mi to dost přehnané…

jirkajirka

Podívejme se na to obráceně.Myslíte že by české děti ve školce rozuměli slovensky namluvené pohádce. My co jsme vyrůstali v Československu jsme z toho smutní,ale už s tím nic nenaděláme.

Mc Merkurion

ad jirkajirka
máš pravdu,ale díky těmto nesmyslným zákonům,se sní už nepotkaj…