bolak

Co na to říkáte?

http://www.ty­den.cz/rubriky/zdra­vi/zdravi/chce­te-aby-vas-tehotensky-test-byl-pozitivni-kupte-si-ho_295170.html
http://zena.cen­trum.cz/deti/te­hotenstvi-a-miminko/clanek­.phtml?id=801800
http://prehra­vac.rozhlas.cz/au­dio/3065001

Teda dámy, klobouk dolů, to je geniální 🙂
Doplňuji:
redy: já jsem se musel smát, když jsem to slyšel v rádiu :))

Neporadili jste jim to někdo tady? Neptal se tu někdo jak si udržet manžela, aby neutek za jinou nebo jak slepit vztah dohromady? Totiž vypadá to přesně jako rada tady z poradny :))

Nejlepší odpověď
iceT

Geniální ano,ale spíš prasárna od bab.Pokud si některá taková myslí,že bude šťastná díky podvodu.....
…a domyslely třeba to fingované těhotenství do konce?To pak budou děcka krást jiným?
Doplňuji:
jsem tímto chtěla říct,že pokud by chlap s falešně těhotnou zůstal,tak po prohlášení "snažíme se dál"ho snad ke snažení se už nic a nikdo nepožene,zvláště pokud měl zaječí úmysly a falešné těhotenství mu tyto úmysly překazily a cestu jinam by měl volnou.

Další odpovědi
annas

Opravdu neuvěřitelné. Těhotné ženy vydělávají, prodávají testy od Kč 100 do 500 Kč, jak je vidět z odkazu. Získat peníze tímto způsobem .. nemorální.

Ať už jde o žert, vydírání, legraci, pomstu, je to nesolidní příístup, zneužití důvěry, podvádění partnera atd.

Kam jsme došli, kdo to ví … Prodávajícím peníze nesmrdí. U kupujících se podvod a klam zpravidla prozradí samy, ztráta důvěry …

anonym

Co na to máme říkat???
Baby, zejména některé, jsou manipulátorky od ´pradávna´…
Takto – na ´fingované´ těhotenství leckdy ´uháněly´ chlapy i před existencí těhotenských testů – na tomto je inovativní pouze technologie, nic jiného…
😉

redy

No tak to je síla, nechtěla bych bejt chlapem.
Je to hnusný ☹

zzzzz

Pokud ho některá takto užene, tak musí počítat s tím, že ji ho za pár let užene nějaká jiná.
Doplňuji:
By mě zajímalo, jak to pak vysvětlí???

marci1

Je to opravdu hnusné ! Mužům asi nezbude nic jiného, než být při provedení testu. 🙂 Ale testy stejně nejsou 100%ní. Jen gynekolog bezpečně pozná těhotenství ! Testům nevěřte ! 🙂

Drap

Dnes už zkrátka nemůžeš věřit ničemu. Zkus prodávat test plodnosti.

petra15

Je to dukazem toho, ze 21. stoleti bude jine. Vzdyt kolik uz existuje takovych odpornych veci na netu…trh na pouzite tampony, neprane kalhotky a ted toto…Je to ale nerealne…zase jen medialni kachna, ktera proleti jednim uchem a druhym ven…
ale nekdo si vydelal tim zverejnenim…
Normalniho chlapa takhle nechyti, a debil si to zaslouzi…

bolak

zzzzz: jak vysvětlí co? :) v tom článku to píšou, ona mu ukáže falešnej pozitivní test, tím pádem on už nemá důvod používat gumu, čímžpádem ona skutečně otěhotní

http://www.you­tube.com/watch?v=xjFQ3O8­kHJw

zzzzz

Hmmm a to že porodí o měsíc později, to mu divné nebude???

zzzzz

Já myslím, že všechny tyto články jsou nafouklá bublina. Jednu hloupou slepici v slepičí redakci napadne nesmysl a hned z toho dělají článek týdne. Ono vůbec ty časopisy pro ženy mi přijdou hloupé, to si raději přečtu Svět motoru 🙂

petra15

GRATULUJI zzzzz ! Ano, je to tak…:):)
(je videt , ze te inspirovala moje odpoved)
potesila bys mne, kdybys napsala, ze Petra neni vubec hloupa…:):)a vy mate vsichni 6 az 8 bodu a ja jen jeden…jak to bude vypadat…ale ja jsem se taky pridala dost pozde, kdyz uz byli zase vsichni pryc…:(:(

anonym

iceT: nebudou „krást děcka“ – takovýto podvod je směřován pouze k lapení chlapa, ne k opravdovému získání dítěte…
Prostě chlapovi, posléze, oznámí, že ´tentokrát se nepovedlo, ale můžeme se snažit dál, miláčku´…
;-D

iceT

To je mě celkem jasné,že takto baba jen získá chlapa,kterého chce,ale na jak dlouho?Pokud by to nevyšlo napoprvé,tak snad se chlap nebude snažit o dítě s ženskou,od které by odešel,nebýt pozitivního těhotestu.Snad pokud by chlap byl tak férový,že by s potencionálně těhotnou zůstal,pak po zjištění,že se vlastně nic nestalo a že má cestu k odchodu volnou a bez závazku,tak snad okamžitě bere kramle.Snad nejste pánové všichni až tak důvěřiví…tím nechci nic říkat proti mužům,to by mě huba bolela,ale přece jen takto slepovaný vztah,popřípadě pokus udržet si chlapa nemůže dlouho vydržet,lež se musí provalit.
No,osobně bych o chlapa,kterej by se mnou chtěl zůstat jen kvůli děcku fakt nestála.

anonym

Ne všechny baby mají potřebu (a chuť) takto chlapy uhánět – ale ty, které ano, zkusí cokoli (neřeší, jak dlouho vztah ne-vydrží).
Navíc- pokud se jí podaří chlapa (byť i takovouto fintou) natlačit ke sňatku, má pak – obvykle, mnohem lepší vyjednávací pozici.
A jo – jsou mezi námi i takoví pitomci…
😉

marci1

Souhlasím. Falešný test slouží jen k „ulovení“ chlapa. 🙂

bolak

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=TPrI­KIiv8ss

redy

Tahle reklama mě vytáčí,ale mluví jasně k tvoji otázce 🙂