Lili Marlene

Napadá vás něco do slohu na téma Pocity ve vaně/sprše?

Náš učitel nám zadal tohle zvláštní téma a já moc nevím, o čem psát. Délka a slohový útvar jsou libovolné.

Nejlepší odpověď
anonym

Vlez si do vany a počkej, až tě něco napadne.

Další odpovědi
anonym

Tak napiš: dycky, dyš si vezmu hadičku na čištění akvárka, ponořím jeden její konec pod vodu a foukám, mám pocit, že se vznáším.

mosoj

No jo, kdo má ale vědět, co cítíš ve vaně nebo pod sprchou lépe než ty .

Kelt

Když si dáš teplou koupel, tak je to příjemné. Tak bys měla cítit teplo, uvolnění. Ale vyzkoušej si to sama, Mozek je jedna věc, ale tvoje pocity jsou jedinečné. Napusť si vanu teplé vody, třeba si dej pěnu, sedni se , uvolni si, zavři oči a představuj si. určitě tě něco napadne. A pak to dej na papír. Koupání v moři, palmy atd.