ixpektix

Šlo by ovládat Pc přes mobil (s5330 wave pro) programem Team viewer ? Děkuji za odpověď

Doplňuji:
Tak jaký program bych tam orozjel ?

Odpovědi
mrblackwell

Kdysi jsem měl Nokií 3650 a tam jsem si nainstaloval ovládání na TV a fungovalo to.Musíte prostě na webu hledat,hledat,hle­dat a nejspíš i najdete.

DDarent

Nemá náhodou All share??? Team viever je pro počítače…

Já mam vyší model S8500 a ovládam comp pomocí programu Bcomtrol a snap N' Go ze Samsung APPS. ale tuten mobil má příliš slabej procesor na takový aplikace

pro příklad
http://www.you­tube.com/watch?v=ti­veutcbMv4

taky sem zjistil, že věčina lidí, co maj wave, neví co to je Sasmsung APPS a že de systém aktualizovat, takže pokud si to nevěděl, udělěj to.

mrblackwell: jelikož se nokia 3650 už neprodává a nemá WIFi, usuzuju, že má bluetooth, ale jak může mít TV bluetooth??? Inteligentnější je používat příslušné programy, které se připojují k TV pomocí WIFI, místo Bluetooh, které vám aktivně sežere baterku za 30 minut…

http://www.te­amviewer.com/en/dow­nload/mobile.as­px
oni myslí tohle, ale to je pro Android a IOS, takže prostě jedině na Sasmung APPS, nebo si do mobilu dát Android 2.2

Nikii

Ano já Počítač ovládam přes mobil pomocí TeamVieweru 🙂