kurec

Šlo by na území ČR se podívat na západ slunce 2×?

Když jsem dole u Burj Khalify tak se podívám na západ slunce poté vyjedu výtahem na vrchol Burj Khalify a podívám se na západ slunce podruhé šlo by tohle někde zažít i v ČR?

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Ano. Jeden den, druhý den …

Další odpovědi
Hlada

Ano. Pokud by se letělo nadzvukovou rychlostí z východu na západ.
Délka ČR je téměř 500 km, časový rozdíl zhruba 0,5 hod.

Edison

V tomto smyslu asi ano. Stačí na to vrtulnik i bez nadzvukové rychlosti. A nenech se zmást, tímhle způsobem by to šlo kdekoli na Zemi.

aliendrone

Tak odpovědí kolika způsoby to lze se ti dostalo, jediné co mne napadá dodat je, že pokud si chceš pořádně vychutnat a vidět západ Slunce (asi tak 3–6h subjektivně), doporučuji Cannabis sativa – odrůda Kalašnikov. (POZOR! Někdy ale s opačným účinkem, mrkneš a „z ničeho nic“ je tma!) ;) :D :D

peterd108

Nejspíše ne, naše země je na to moc malá.