JájsemRaibek

Šli byste na koncert, pokud by vám jej někdo věnoval?

Pokud by vám někdo věnoval třeba dva lísky na koncert zpěváka Andrey Bocelliho, šli byste na tento koncert?
Koncert v doprovodu zpěváků Sarah Brightman a dalších.

Nejlepší odpověď
gecco

Podle programu koncertu…
Na pop ne, na klasiku možná, možná bych si i lístek/ky koupil…
😉

Další odpovědi
Luxx

tyhle dva jmenované zbožňuju… jistě, že bych šla.. :)

McArthur

Jejdamane, jasně, že ano.

ReHu

Na jmenované ano 🙂

anonym

Na Bocelliho ano,na bigbít,blues také,ale kdyby mě chtěl někdo věnovat lísky třeba na pop,rap,hip hop,určitě bych odmítl.

led

Pokiaľ by ma speváci a diváci nerušili pri driemaní, nevidím v tom problém.
PS
JájsemRaibek viemžesiRaibek a jasomled takKedyaKdeto­budeaTešímsana­koncertBudetam­tichoakľud …a čo varíš?

RyuzakiKate

Tak to bych to věnovala bráchovi, ten by měl radost. Pokud řešíš, komu lístky věnovat, napiš mu do soukromý pošty ;D

lexx

pokud by to byla známá či oblíbená kapela a u nás ve městě tak bych ty 2 hodiny randálu a křiku vydržel. PS. jmenovaného interpreta neznám

ivzez

Asi bych šla.

Bocelli zpívá výborně a stále se zlepšuje, ale podle mne by se měl věnovat
„klasické“ opeře. Sarah Brightman moc nemusím, ale asi bych ji „přežila“.

Kdo by měli být ti další?