aduska111

Sladká pomsta

jak by jste se někomu pomstili za vraždu zvířete ? (KONĚ) ? děkuji už jsem psala o černé magii tak to radši používat nebudu ale to se přece nesmí jen tak nechat ! mě je toho koně upřímně líto měl taky právo na život jak se jí mám aspoň přiměřeně pomstít ? podle mě si to zaslouží podle toho jak se ke všem chová a zabila rovnou 2 zvířata …

Nejlepší odpověď
anonym

Brát spravedlnost do vlastních rukou? To s sebou nese také zodpovědnost za svoje konání a tím není pomsta! Neznáš okolnosti a fakta, všechno co víš je jen ústní pomluva. Budeš pravděpodobně dost emotivní a tvůj příklon k tomu, čemu říkáš „černá magie“ svědčí o tvé nezralosti.
Doplňuji:
GTA Andreas: jedině člověk ze všech tvorů se umí mstít! Tvorové, které máš zřejmě na mysli, tedy zvířata nejednají takto sofistikovaně. Člověk a právo na pomstu? Co to má být? Právo na obranu , to určitě ano. A to ostatní, jako závěrečná věta
o zodpovědnosti je také takové blablabla…

Další odpovědi
Rocker

Vždy když vidím třeba v televizi,jak někdo ubližuje zvířatům,chytne mě strašnej vztek,nejraději bych tomu dotyčnýmu udělal to samý,co udělal zvířeti.

GTA Andreas

Každý tvor, i člověk má právo učinit pomstu, pokud to uzná za vhodné. Tam, kde se nic nesmí, schází osobní přístup a kolony lidí jsou manipulovány myšlenkou ‚to se nesmí‘, protože se to říká. Zodpovědnost za pomstu bere ten, na kom je pomsta vykonána.

BANAN93

nahlaš vše na policii a sepiš třeba petici

zjentek

Sladká pomsta??? Klidně ji zab, ale s hořkostí za její zločin, budeš-li se sladce mstít, staneš se stejnou.