zjentek

Skutečně je extrémně hořká chuť v ústech sladká?

Má ještě někdo zkušenost s extrémně hořkou chutí?

Jakou má v ústech chuť?

Nejlepší odpověď
annas

Některé zdravotní problémy mohou způsobit, že osoba pociťuje sladkou chuť v ústech, i když nesnědla nic sladkého. Myslím si, že to není běžné.

Může jít o poruchy

metabolické
neurologické
viry, které napadají rozlišovací schopností chutí, infekce,
GERD – žaludeční kyselina se vrací do hrdla a úst, což způsobuje sladkou chuť
Malobuněčný karcinom v plicích
Těhotenství – ale to u vás určitě nehrozí.

Více se dovíte v odkazu.
https://www.he­althline.com/he­alth/sweet-taste-in-mouth

http://www.bad­mouths.org/swe­et-taste-in-mouth/

Další odpovědi
Lamalam

Nevím, otestuj to. Doporučuji 2 deci Jaka Marus zapít 2 litry vlažné zaječické hořké vody. Potom můžeš poreferovat.

zjentek

An, nesňedla? Vy asi brzy skončíte jako já, chjo..

Jinak, já sladké moc nemusím, to jeďí spíše děti.

annas

zjentek

Vy jste dnes jako ostříž, ale děkuji. Snad už nebude ono známé „do třetice..“.

zjentek

Mám to každý den stejně, úplněk neúplněk, ale někdy to nedám znát… že vím…

annas

Někdy dobře. Moje překlepy …