fake

Využili jste někdy nabídky na reklamu (např. na software), při níž můžete vydělat až 25.000 Kč?

Nedávno mi vyskočila reklama na nějaký software, kde vyděláte až 25 000 Kč. Byly tam i video názory lidí, co na to dali, a byly pozitivní. Více na odkazu:
http://25000d­enne.com/?Affi­liateid=6928&Su­bAffiliateID=sp365&Zo­ne=skCZept

Původní otázka
skoušeli jste někdy dát na něco jako 25 000 kč denně?

Nejlepší odpověď
Drap

Celá řada takových podvodných blábolů už mi přišla. Jen blbec se může nachytat.

Další odpovědi
Emefej

Nespamuj, ten affil kód v odkazu je hodně průhledný.

cukrar

Ne, nefunguje to.