Školní družina vs. mateřská

Ahoj, zajímalo by mě, zda má moje dítě nárok chodit do družiny, když jsem ještě s mladším na MD? Staršímu je 8 let.

Odpovědi
Nuk nuk

Nárok samozřejmě má, ale vzhledem k tomu, že se nejedná o povinnou součást vzdělání, rozhoduje se obvykle vedení školy nebo družiny i podle dalších kritérií. Vždycky proto budou mít bohužel přednost děti, jejichž rodiče jsou v zaměstnání a nemají možnost být v danou dobu s dítětem doma.
Bude záležet na počtu dětí v dané družině a ochotě ředitele školy nebo družiny.

alenka901

asi by to neměl být problém ale asi bude záležet na družině jesli vás vezmou,doporučila bych se zeptat v družině ve vašem okoli tam vám určitě poradí

Attack-design

ano má, to jestli jste doma na MD na to nema vliv