PhoCryCZE

Mohu chodit na „učňák“, když jsem byl přijat, ale na konci 8. třídy mám 2 pětky a nemám dokončené základní vzdělání?

Dobrý den, jsem v osmé třídě (propadl jsem) a teď bych měl vycházet na učňák (jsem přijat)… ale na vysvědčení jsem měl 2 pětky… Tak potřebují poradit..

Když nepůjdu na opravky/je nedám, tak jestli na tom záleží, protože jsem přijat, prostě když nedám oprávky tak jestli i tak jdu na učňák na který jsem přijat

Obraťte se na řediteli školy, on rozhodne.

Školský zákon § 59.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:TQol­d_0BVHsJ:www.msmt­.cz/file/19743/dow­nload/+&cd=1&hl­=cs&ct=clnk&gl=cz

Nejlepší odpověď
jáára

Dvě pětky na základce? Tak to potěš. Kam se hlásíš? Na jakej obor?

Kryšpín

Jestli je to z ruštiny a angličtiny tak to ber sportovně