Avatar uživatele
Registrovaný

Mohu chodit na "učňák", když jsem byl přijat, ale na konci 8. třídy mám 2 pětky a nemám dokončené základní vzdělání?

Dobrý den, jsem v osmé třídě (propadl jsem) a teď bych měl vycházet na učňák (jsem přijat).... ale na vysvědčení jsem měl 2 pětky... Tak potřebují poradit..
Když nepůjdu na opravky/je nedám, tak jestli na tom záleží, protože jsem přijat, prostě když nedám oprávky tak jestli i tak jdu na učňák na který jsem přijat
-----

Obraťte se na řediteli školy, on rozhodne.

Školský zákon § 59.

http://webcache.googleusercont ent.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Bronzový

Dvě pětky na základce? Tak to potěš. Kam se hlásíš? Na jakej obor?

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

Kryšpín

Jestli je to z ruštiny a angličtiny tak to ber sportovně

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2956
Zlatý Drap 1994
Zlatý quentos 1305
Zlatý ivzez 1125
Zlatý led 681
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 617
Zlatý marci1 603
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.