DusanOrlik

Škola-domácí úkoly č.3

Mám úkol:Vyjmenuj zásady posyktování pomoci při uštknutí jedovatým hadem a který žije v ČR?Moc díky za odpovědi a že mi odpovídáte přesně!

Nejlepší odpověď
BIGFOOT

Orlíku,ptej se přímo annas,ta to bude určitě vědět a ty budeš mít samý jedničky.Podle toho jak tady nás pořád chce vyučovat,tak předpokládám, že je chytřejší než 10 chlapů dohromady.BIGFOOT

Další odpovědi
verka

Najedeš na googl a zadáš: 1)zásady poskytování pomoci.......
2)naši jedovatí hadi

A za třetí napíšeš 100 x: své úkoly si budu psát sám.

Nebo napiš jenom jednou a dej to ve škole podepsat.

annas

Bigfoote, nemusíš si mých otázek všímat a na ně reagovat. Jsou jiní, kteří o ně mají zájem a odpovídají. Proč jsi neposkytl zasvěcenou odpověď, když všechno víš a všechno znáš.

1popelka1

Drahý Bigfoot, pokud neodpovídáš na otázku, piš laskavě do diskuze, nebo raději vůbec, protože tvé komentáře jsou naprosto od věci.
O urážení ostatních uživatelů nemluvě! … Hlavně, že ty svými příspěvky nesaháš po kotníky ani jednomu chlapovi, propříště važ slova, prosím. Akorát nevím, nevím, jestli mou prosbu ve své … hlavičce zpracuješ a pochopíš. Jsem tak naivní a pouhá ženská, že i přesto doufám, že ano. Děkuji

kapka

Souhlasím s Popelkou.