Terryle

Sháním název instrumentálky, klip s ledovci a tučňáky

Hledám název instrumentální písničky. Poměrně stará /pamatuju si, že jsem párkrát viděla klip v TV už jako děcko klidně před 15 lety/. Melodie byla spíš „sestupná“, hodně „sekaná“ /staccato pro odborníky/. Spíš veselejší, odhodlaná, do pochodu.
Mám dojem, že v klipu pochodovali tučňáci po ledovcích, ale ruku do ohně za to nedám. Googlení „instrumental song ice, penguins“ apod nepomohlo. Nenapadá vás, o co by mohlo jít? Díky! :o]
Doplňuji:
Salsa Verde: Jo, to je ono! Díky hrozně moc!!

Nejlepší odpověď
salsa verde

Jean Michel Jarre Oxygen part IV.

salsa verde

rádo se stalo 🙂 zkuste prošátrat jeho diskografii, má i jiné skvělé kousky, třeba nejvíc profláklý Popcorn…

Terryle

Tak to je taky perfektní. Teď jste mě teda totálně zmátla – teď vlastně nevím, kterou z těch melodií jsem původně myslela :oD Možná jsem si je nějakým omylem spojila obě dohromady a myslela, že jsou jedna dlouhá…
Každopádně hrozně moc dík za pomoc a za tip na fajn motivační muziku. Teď se bude hodit :o]