Setkali jste se s nějakou významnou osobností a máte s ni dokonce společnou fotografii?

Doplňuji:
Já psal " s významnou osobností" !! Já znám nějakého Havla,ale Gustu.To byla nějaká třída v motorismu!

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako kluka mě nosil režisér Zdeňek Podskalský na ramenou a byla s ním hrozná legrace. Když byl u nás kdysi na návštěvě našel na pastvině suchý kravinec. Dal si ho na hlavu a nechal se vyfotit. V Praze potom chtěli vědět kde koupil tak krásný klobouk !!
Jo móda je mocná !

Další odpovědi
barnajka

Několik jich bylo, hlavně z hudební oblasti. A víc než společné fotky si cením toho, že někteří z nich jsou dneska mí kamarádi.

Pozn. Nepíšu to jako chlubení, nýbrž jako důkaz, že i „celebrity“ jsou nakonec jenom tvorové z masa a kostí :)) Pokud i přes svou popularitu dovedou zůstat stát nohama na zemi, beru je jako úplně normální lidi a jejich slávu ani nevnímám. Stejně je relativní a nestálá…

ten který je

Ano setkal jsem se převážně s hudebníky.Někteří byli i mí kamarádi.Jeden už nežije a byl to velice hodný člověk kterého s ústupem jeho slávy mnozí odkopli.

dudu

Významných osobností s nimiž jsem se setkal a měl i možnost hovořit bylo docela dost. Z nejvýznamnějších se jednalo např. o pány Emila Zátopka, Radovana Lukavského nebo i Dr. Mrkose. S úsměvem také vzpomínám na setkání s Vladimírem Remkem. Mezi léty 1960/1964 jsem jezdíval k tetě do Brna a tehdy tam na Botanické bydleli i Remkovi. S Vláďou jsme si často hrávali za barákem a myslím, že jsme mu jednou dokonce i nabančili, protože nám nechtěl půjčit model letadla.

led

Ano, ale zoznam vám nedám.
Jeden z mnohých, Václav Havel prezident ČSFR
PS.
On ale je významný ako dramatik

Deli

Setkala jsem se v letadle na dovolenou v r. 2000 s hercem Pavlem Novým.
Pak jsem se také setkala s paní Helenou Růžičkovou v ZOO v Plzni.
Nejsem však vtěrka a tak rušit žádostí o společné focení dovolenkáře se slamákem do čela nebo paní, která už byla hodně nemocná, jsem nedokázala. I když mě to pak hodně mrzelo. 🙂
Úžasná ale byla moje devítiletá dcera, která letos v zimě potkala na lyžích „doktora Pusenského“ z Růžovky a šílela nadšením, že s ní jezdil na kopci. A teď přišla z Grilmánie s fotkou Petra Rychlého (jen jeho fotka, ne společná) a byla úplně hotová, chlubila se ve škole… 🙂