Avatar uživatele
anonym

Setkali jste se s nějakou významnou osobností a máte s ni dokonce společnou fotografii?

Doplňuji:
Já psal " s významnou osobností" !! Já znám nějakého Havla,ale Gustu.To byla nějaká třída v motorismu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, mosoj, BENYTA, barnajka, anonym, Deli před 4725 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jako kluka mě nosil režisér Zdeňek Podskalský na ramenou a byla s ním hrozná legrace. Když byl u nás kdysi na návštěvě našel na pastvině suchý kravinec. Dal si ho na hlavu a nechal se vyfotit. V Praze potom chtěli vědět kde koupil tak krásný klobouk !!
Jo móda je mocná !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Několik jich bylo, hlavně z hudební oblasti. A víc než společné fotky si cením toho, že někteří z nich jsou dneska mí kamarádi.

Pozn. Nepíšu to jako chlubení, nýbrž jako důkaz, že i „celebrity“ jsou nakonec jenom tvorové z masa a kostí :)) Pokud i přes svou popularitu dovedou zůstat stát nohama na zemi, beru je jako úplně normální lidi a jejich slávu ani nevnímám. Stejně je relativní a nestálá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ano setkal jsem se převážně s hudebníky.Někteří byli i mí kamarádi.Jeden už nežije a byl to velice hodný člověk kterého s ústupem jeho slávy mnozí odkopli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Významných osobností s nimiž jsem se setkal a měl i možnost hovořit bylo docela dost. Z nejvýznamnějších se jednalo např. o pány Emila Zátopka, Radovana Lukavského nebo i Dr. Mrkose. S úsměvem také vzpomínám na setkání s Vladimírem Remkem. Mezi léty 1960/1964 jsem jezdíval k tetě do Brna a tehdy tam na Botanické bydleli i Remkovi. S Vláďou jsme si často hrávali za barákem a myslím, že jsme mu jednou dokonce i nabančili, protože nám nechtěl půjčit model letadla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, ale zoznam vám nedám.
Jeden z mnohých, Václav Havel prezident ČSFR
PS.
On ale je významný ako dramatik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Setkala jsem se v letadle na dovolenou v r. 2000 s hercem Pavlem Novým.
Pak jsem se také setkala s paní Helenou Růžičkovou v ZOO v Plzni.
Nejsem však vtěrka a tak rušit žádostí o společné focení dovolenkáře se slamákem do čela nebo paní, která už byla hodně nemocná, jsem nedokázala. I když mě to pak hodně mrzelo. 🙂
Úžasná ale byla moje devítiletá dcera, která letos v zimě potkala na lyžích „doktora Pusenského“ z Růžovky a šílela nadšením, že s ní jezdil na kopci. A teď přišla z Grilmánie s fotkou Petra Rychlého (jen jeho fotka, ne společná) a byla úplně hotová, chlubila se ve škole… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek