Kata663

Co znamená sen o tom, že jsem duch?

Dobrý den, nevíte, co symbolizuje sen o tom, že jsem duchem? Nikde na netu jsem o tom nic nenašla. Také mám často lucidní sny. Co to o mně vypovídá? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Mám snář, podívala jsem se do něj. Je to jedna z možností, protože ve snářích se objevujoí rozdílné výklady.

„Ve skutečnosti pravděpodobně prožíváte strach, a to z čehokoli. Mnohé snáře také říkají, že symbolizují nenávist nebo agresivitu.Pokud jste duchem nebo nadpřirozenou bytostí, pravděpodobně cítíte obavy, osamění nebo sebelítost.“

Přečtěte sio jak snům rozumět,
https://www.or­dinacestehliko­va.cz/jak-rozumet-snum/

každý sen má být chápán jen na základě individuální situace a prožitků jedince, tedy nikoli pouze podle schémat a snářů. Jinými slovy, nemůžeme sen pochopit, nezahrneme-li do interpretace životní příběh snícího a jeho vztah ke snové situaci a účinkujícím osobám. Nic nenahradí individuální sezení s psychologem či s psychiatrem.

„Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek nebo „jasný sen“, užívá se i zkratka LD z anglického Lucid Dreaming) je pojmenování pro mentální děj, v jehož průběhu si spící uvědomí, že se mu právě zdá nějaký sen.[1] K navození lucidity dochází obvykle v průběhu snu, když si snící uvědomí, že probíhající události nejsou ze skutečného světa, toto zjištění může být spontánní, často však bývá spuštěno událostmi, ke kterým v běžném životě obvykle nedochází (např. létání, setkání s již zemřelou osobou).“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lucidn%C3%AD_sn%C­4%9Bn%C3%AD

Další odpovědi
led

Pred spaním vynechajte alkoholické nápoje, obmedzte jedlo, nepozerajte televízne seriály.
pred spaním navštíviť onu miestnosť „00“, na lačno pomodliť a vo vyvetranej posteli spať. Nepozerajte pred spaním žiadne horory a duchariny, tv spravodajstvo a tv súťaže.

Kelt

To já jdu v noci na záchod a říkám, že jsem Duch cát. Třeba 3 krát za noc.