Lgee

Jsem divný, když spím v létě na zahradě a zamykám si dveře od chatky, protože se cítím bezpečněji?

Kdyz v lete spim na zahrade tak si zamykam dvere od chatky i kdyz vim ze se tam nekdo bude chtit dostat tak se tam dostane ale citim se tahle mnohem vic v bezpeci i kdyz udelam takovou primitivni vec neni to divny?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Sem divný?

Nikoliv Sem, ale jsem divný.

Odpovědi
orestez

Sem tam divný je, kdybys zapomněl uzamknout chatku a z té by v noci vyběhla nějaká baba jaga a vykradla ti zahradu. Pak by se třeba přišlo na to, že to byl chlap s bradavicí na nose.

ivzez

To je v pořádku,
strašidla se mají na noc zamykat.