:/

Sbírám modely letadel, ale má matka na to má silně kritický názor. Co mám dělat?

Jak jí mám vysvětlit, že to je prostě můj koníček?

Nejlepší odpověď
iceT

Možná by byla radši, kdybys utrácel prachy za chlast a drogy.
Nebo kdybys lítal za holkama.
Zkus se jí zeptat, co by se jí líbilo víc.

Další odpovědi
VaclavZeman

Konečně někdo!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já sbírám modely vláčků. Miluju je. Je to můj život. A moc lidí, kteří by mě pochopili, není. Vlastně, až na toho Maďara, co to vyrábí a pár lidí z FB skupiny, nikdo. Děkuju a přeju hodně štěstí se sbíráním! Nenech si od nikoho říkat, co je špatné a co správné. Děkuju.

Rocker

Záleži na tom,jak a kde máš modely uložené.Ideální je je mít v zasklených vitrínách ve svém pokoji.
Já mám na malé modýlky svou místnost,velké modely,které jsem lepil mám vystavené v muzeu😀

elkon

Nemusíš dělat nic, matka má své záliby, ty také.