gavrunka

V Samsung Galaxy J5 mám v úložišti ve složce různé soubory, ale když ji otevřu, je prázdná. Jak a kde ji vyčistit?

Prosím o radu, samsung gal.j5.mám v úložišti ve složce,, různé soubory,, 800 MG a kdyz ji otevřu je prázdná. ?? ☹ jak a kde ji vyčistit? I po restartu. Děkuji

Nejlepší odpověď
cochee

Nejspíš jsou soubory skryté. Normální správce souborů je asi neumí zobrazit, ale alternativní správci, např. appka X-plore, má ve svých možnostech zapnutí zobrazování skrytých souborů. A bude to umět i Windows v PC, když se připojí telefon USB kabelem. Pozor ale, ty soubory nejsou skryté jen tak pro srandu králíkům, byl bych při jejich mazání velmi opatrný, mohlo by se teoreticky stát, že se pokazí Android.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Když je ta složka prázdná, tak co bys chtěla čistit? Nech to být, třeba ji telefon k něčemu používá – třeba jako dočasné uložiště.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄­▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▌────────────­──────────────────▐ ▌▀█▀─█─█─█▀▀─­──█▀▀▄─█▀▀─█▀▀─▀█▀▐ ▌─█──█▀█─█▀▀─­──█▀▀▄─█▀▀─▀▀█──█─▐ ▌─▀──▀─▀─▀▀▀─­──▀▀▀──▀▀▀─▀▀▀──▀─▐

karel1412

Kup si pořádný dělo :)

Ronnie3697

cochee: Nejsem si jistý, jestli nějaký file manager pomůže. Pokud jsou to systémové soubory a složky, tak ti je file manager neukáže, pokud nemáš rootnutý telefon. Na jednu stranu je to dobře, protože by se v těch složkách nezkušení jedinci hrabat neměli.

Jinak k otázce, jak psal JájsemRaibek. Jestli to není důležitá složka a je prázdná, tak to ničemu nevadí. Popřípadě CCleaner má, mimo jiné, možnost vyhledat a vymazat prázdné složky.