Jamajka

Je pravda, že se telefon Samsung Galaxy S3 Neo často seká a musí se restartovat?

Chtěla bych si koupit nový mobil, Galaxy S3 Neo/ LG G2 Mini. Kamarádka ale říká, že její sestra takový má (S3), a podle ní je k ničemu – pořád se seká, a někdy zmrzne tak, že zmodrá obrazovka, a musí ho vypnout. Nikde na internetu (v recenzích, ani jinde) jsem ale nenašla nikoho, kdo by měl podobný problém. Je to pravda, co se týče tohoto telefonu? A která koupě by byla výhodnější, Samsung nebo LG?

Odpovědi
Rukas

Pokud má sestra tvojí kamarádky vadný telefon, měla by ho u prodejce reklamovat. Kdyby se každý telefon této značky sekal a vypínal, nejspíše by se ani neprodával.