david13

Samsung Galaxy Note 2. Proč je mobil v černém provedení dražší než v bílém?

Chtěl bych si koupit mobilní telefon značky Samsung – Galaxy Note II.
Zarazila mě, ale jediná věc! Proč je mobil v černém provedení dražší než v bílém? Je to snad proto že je v černém novější? Moc se v mobilech nevyznám. Děkuji

Odpovědi
Nespi

V principu jde jen o to, že černé jsou populárnější a více se prodávají. Mobilní zařízení v bílé barvě nejsou celkově příliš populární (pokud nepočítám produkty od Apple), proto prodejci nastavují nižší cenu, aby zákazníka zlákali ke koupi produktu, který moc nefrčí. :)