Hanz Blažek

Safe Mode → žádný launcher android ?

Dobrý den, mám takový problém, Vymazal jsem domovskou stránku na mém
Samsungu Galaxy Gio a nainstaloval jsem Launcher z Google Play, resetoval jsem
mobil na tovární nastavení a zapomněl jsem, že tam nemám originální
launcher, takže když mobil zapnu je pouze v „Safe Modu“, a nelze nic
dělat. Je nějaká možnost jak tam Launcher nahrát třeba přes USB ?

Za pomoc děkuji.

Odpovědi
anonym

na normálních Android telefonech není možné výchozí launcher odinstalovat, je tam prostě na tvrdo a tlačítko odinstalovat u něj není dostupné … zřejmě jste ten svůj telefon rootoval – to je pochopitelně nelegitimní zásah který znemožní uplatnění záruky, reklamací tedy asi problém nevyřešíte.

Přesto ale, když už se vám taková věc stane, můžete na rootnutém telefonu jistě snadno nainstalovat celou novou romku, třeba cyanogenmod i se všemi výchozími aplikacemi … jaký máte telefon, pošlu vám návod jak na to.