ddaanni

šachovnice

Na šachovnici o rozměrech 3 krát 3 stojí bílý kůň a černý střelec tak, že na sebe na začátku navzájem neútočí. Kdo z nich má šanci vyhrát, tj. sebrat druhou figurku?

Odpovědi
NemamSlov

zavisi to aj od postavenia kona a strelca a samozrejme ci je na rade biely alebo cierny dodaj nejake konkretne informacie :)

Tayli

Střelec.

Kůň nemá totiž toho střelce šanci sebrat v žádné variantě. Když se má však střelec šanci dostat doprostřed. Tak vyhraje pokaždé.