S přítelkyní se neustále přeme, co dělat dříve, utírat prach nebo vysávat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vaše starosti bych chtěla mít. Ale rozhodně je lepší nejdříve utřít prach a pak vysávat.
Doplňuji:
ReHu,když ten prach utřete,tak se Vám nemá co zvířit. Zásadně uklízím od stropu dolů. Když to budu dělat obráceně,tak pak si ten prach a pavučiny nakydám zpátky na koberec a můžu vysávat,případně vytírat podlahu znova.

Další odpovědi
ReHu

Moje mamina mě učila nejdříve vysávat a pak teprve utírat prach, protože vysáváním se prach opět zvíří.

Fly

Názory jsou různé, já vždycky povysávám a až pak utřu prach.
!Ale pokud máte na poličkách spoustu sošek, knížek, obrazů a podobně, je lepší začínat utíráním prachu, a to od poliček po podlahu, protože by z nich mohl prach spadnout opét na podlahu. !
Ovšem u nás doma moc sošek apod. není, takže je to v podstatě jedno.
Jinak, obecně platí, že záčínáte vysávat/utírat prach na nejvyšším poschodí a na tom nejspodnějším až pak, aby prach nepopadal dolů.

nabubindes

nedělej nic a zavolej úklidovou službu. slovy klasika, „Na každů robotu je nám treba odborníkou!“

anonym

Možná!! se místo neustálých dohadů pustit do úklidu.
Od shora dolů,máme tu gravitaci.

allayne

nejdřív utírám prach :)

pupík

nejdříve vysávám,potom zvířený prach utřu seshora dolu,a potom ještě jednou krátce vysaju popadaný prach,osvědčilo se mi to

elektrikář

Pro jistotu před i po vezmněte si na to bílou látku a můžete to porovnat