Kepler

S několika, protože...

Víc není třeba. Záleží to taky na jejich grafické kvalitě a nabízeném počtu. Kdy? Aby třeba nedošlo k nepochopení, že si dělám srandu. V tom případě použiju „úsměv“, otce všech smajlíků.

Další odpovědi
jirka F

S několika, protože...

Aby byla konverzace veselejší.

nyjono

S několika, protože...

V SMS není úsměv nebo jiná nálada vidět.
Někdy stačí poslat palec nahoru nebo jiného výmluvného.

Hufnágl

S několika, protože...

Takový smajlík palec nahoru potěší, palec dolů nasere a potom úsměv od ucha k uchu nebo zamračení vydá víc než tisíc slov.

Hlada

Nepoužívám je, protože...

K číslu účtu se nehodí. Ostatní vyřizuju telefonicky.

elkon

Nepoužívám je, protože...

Je to zbytečné.

aliendrone

S několika, protože...

;) ;D :) :D :( :o
V dobách, kdy jsem si hloupě myslel, že FB může být k něčemu i v osobní rovině a používal ho jsem se naučil ještě jeden „speciální“:

:poop:

Emotikony povžuji doslova za geniální vynález, jsou velmi praktické – jakkoliv já osobně s nimi [jejich množstvím] doslova přeháním – tak to nemění nic na faktu, že dokáží pár znaky napsat něco, co by jinak vydalo za MNOHO slov. Já je píši na klávesnici, nevybírám z nabídky, ale i tak si s nimi vystačím. U některých (z nabízených) ani nwm, co znamenají. :D :D :D

kimikono

S několika, protože...

Je těžké aby někdo pochopil co myslíme jako srandu a co ne, pomáhá to v komunikaci nebo alespoň mě

J.Pecold

S několika, protože...

V zásadě si vystačím se dvěma závorkama…ale asi už jsem old school 🙂 teda…:-(

Drap

Zareaguji tio jinak, protože...

Umím komunikovat i bez použití smajlíků

zjentek

Aliene, někdy ti mám pocit, že ZROVNA TY jsi ukrad smajly mně… no, možnáže kdybychom zapátrali v análech, tak by se ukázalo, že ZASE nekecám! (; D; D;

aliendrone

Nepátrej v análech, našel byl leda tak pěkný :poop: ;) :D :D!
Zrovna jsem se podivoval tvé odpovědi JINDE (dost možná mající souvislost) – i ty jeden sňatkově unterwassermannský kANÁLE! ;) :D :D