Meruňka272

Poradíte, jak vyřešit problém s neustálým dobíjením baterky u telefonu?

Babička vlastní L550. Večer baterii plně nabije a přes noc má telefon vypnutý. Ráno ho zapne, pošle pár SMS, pár minut telefonuje. Aplikace na pozadí jsou vypnuté, mobilní data i Wi-Fi rovněž vypnuté. Za celé dopoledne jinak telefon nepoužívá a odpoledne hned musí nabíjet znova. Telefon má dva roky a nabíjela ho obden, když ho skoro nepoužívala a jak už jsem výše zmiňovala, poslala pár SMS a telefonovala. Máme ho zkusit reklamovat, když je v záruce, nebo rovnou jít koupit novou baterii a vyměnit ji?

Původní neotázka
Rychle se vybíjející baterie na Microsoft Lumii 550.

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Jsou tři možnosti:

  1. nejjednodušší: aplikace běžící v pozadí: podívat se na NASTAVENÍ – SYSTÉM – SPOŘIČ BATERIE – POUŽíVÁNÍ BATERIE a tam se podívat, která aplikace žere nejvíc baterku
  2. závada baterie: vyměnit baterii
  3. svod na základní desce: vyměnit telefon

Taky je možné se ještě zkusit v NASTAVENÍ – AKTUALIZOVAT podívat, zda je k dispozici nová verze operačního systému

Další odpovědi
Drap

Myslím, že to bude na novou baterii.

mosoj

Je jen jedna možnost. Reklamace, pokud je to ještě v záruce.