adada

Jak probíhá rozdílová zkouška při přijímacím řízení na SŠ?

Zdravím, chci se zeptat na průběh rozdílové zkoušky na střední školu. Zda je jen písemná forma nebo se skládá i ústní zkouška. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, z kterého předmětu zkoušku skládáte.

Pokud jde třeba o matematiku, jazyk apod., kde je předepsaná podle osnov i písemná zkouška, tedy písemná i ústní.

Pokud je pro klasifikaci předepsaná ústní zkouška, pak je zpravidla ústní.

Ale vše závisí na podmínkách školy., které stanoví ředitel školy. Zpravidla jse i o zkoušku komisionální.

Další odpovědi
ivzez

To závisí na škole, předmětu, vyučujícím, …

Někde může stačit písemný test, jinde ústní zkouška,
někde obojí + praxe, …

Drap

To se dozvíš od vedení konkrétní školy.