Tereza1234

Dají se zvládnout rozdílové zkoušky?

Chtěla bych přestoupit na pedagogické lyceum. Rozdílové zkoušky by se zkládaly z : NEJ, popř. RUJ, Fyz, OBN, Che, Dej, Zem, HV, LIK, PED. Ale nevím jest-li se to dá zvládnout naučit se to všechno. Učím se jen jeden jazyk(AJ),NEJ ani RUJ jsem se nikdy neučila…

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedla jste, za který ročník. Zda se dají zvládnout, záleží na vás. Chcete přejít na jinou školu, musíte se tedy snažit. Důlžitý je i termín, který vám stanoví škola, a také na tom, které předměty navazují.

Osobně se domnívám, že zřejmě náročnějjší je zvládnout další cizí jazyk, protože na něj budete navazovat a je třeba znát základy.

Další odpovědi
ivzez

Ještě jsem nestkala s tím, že by někdo skládal rozdílové zkoušky z devíti předmětů. Přijde mi to hodně. Nebylo by lepší začít od začátku?