Rovnátka – gumičky

Dobrý den,
šlo by aby mi nedali ti barevný gumičky? nebo se to musí?

Odpovědi
baryyk500

podle toho jaký budeš mit rovnat a ňa co

Bauška

To záleží pro jaký tip rovnátek ses rozhodla, já mám třeba bez gumiček,ale snad se domluvíte…

Emma

Záleží na Tobě, jak se rozhodneš, nemohou Tě nutit. Gumičky nejsou jen barevné, já nosila bezbarvé, nebyly vidět. Horní rovnátka je nepotřebují, ale dolní dost dřou někdy až moc, tak je lepší. Zkus, na každé další kotrole Ti je budou dávat dolů a nasazovat nové, pokud je budeš chtít. Stojí to za to, budeš mít krásné zuby!