LeniBrezi

Rovnátka:Mám fixní rovnátka a dnes mi vypadla jedna z gumiček na rovnátkàch. Myslíte si že je ta gumička důležitá??

Doktorka tam je až za 3 dny a myslím že říkala že to zas tak důležitý není. A co myslite vy? Prosím odpovědi.
Doplňuji:
Mockrát děkuji zatím jsou rovnátka v pohodě a taky se mi rovnají jak mají takže díky ;)

Nejlepší odpověď
chudst

Gumičky slouží hlavně kvůli tomu, aby udržely drát v zámečku. Takže i když jedna vypadne, drát by měl pár dní vydržet. Začíná to spěchat, až když se uvolní drát a tím pádem i fixace zubů. (Ale i kdyžby to měly být 3 dny, než se dostanete k doktorovi, tak se nic neděje, jen vás to pak bude znovu chvíli bolet, protože zuby – pokud máte rovnátka teprve chvíli – se zase rozejdou. Nicméně ty intervaly bolesti jsou čím dál kratší, nebude to, jako když jste si nasadila rovnátka poprvé.)

Zdroj: Vlastní zkušenost.