Raina

Kolik korun stojí fixní rovnatka na jednu horní čelist? :) cca od – do :)

Vím že všude jinak, ale tak priblizne na jednu čelist:)
Doplňuji:
Barbakan: Vis jak to myslim;) proste na horni celist

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-fixni-neboli-rovnatka-na-pevno

Další odpovědi
anonym

Ono je více horních čelistí ?

Doplňuji:
Já vím. Možná si cenu vybereš sama . Orientační ceník (pro pacienty s českým zdravotním pojištěním):
konzultace v ČJ = 1.návštěva (není-li hrazená pojišťovnou) 350 Kč
konzultace léčebného plánu (u každého pacienta, 2.-3. návštěva,
není hrazeno pojišťovnami, platí se při vstupním vyšetření) 1020 Kč
kompletní léčba fixními aparáty v obou čelistech u dětí 30 – 38 000 Kč
kompletní léčba fixními aparáty v obou čelistech u dospělých 33 – 42 000 Kč
příplatek za jeden keramický či safírový zámek 651 Kč
příplatek za samoligovací zámky kovové za celou jednu čelist 2045 Kč
 – k tomu lze navíc příplatek za samoligovací keramické (bílé, bez žloutnoucích gumiček)
612 Kč/1 ks (lze např. bílé jen na horních předních zubech, ostatní samoligovací kovové
nebo lze bílé všude, maximálně od pětky po pětku)
lingvální rovnátka (na vnitřní straně zubů) kompletní léčba 88 – 120 000 Kč
snímací průhledná foliová rovnátka pro dospělé (Invisalign, Orthocaps) 55 – 75 000 Kč