lota

Rostou vám na zahradě kdoule?

A nevíte si s nimi rady? A zkusili byste z nich smoothie (https://www.slim­ming.cz/smoot­hie-s-kdouli/ )? Já bych teda věděla, co s nimi, ale nemám je. Co vy, co je máte? Ceníte si jich nebo je necháte popadat? Pálíte?:-)

Odpovědi
Lamalam

Kdoule nám na zahradě nerostou. Bydlím vysoko na horách, jsme rádi, když nám dozraje zelí a mrkev.

Emefej

Kdoule nám nerostou, vzpomínám si, že je mívala babička. K pálení používám jiné plody.

zjentek

Pálit kdoule? K čemu je to dobrý? Napiš do komentů!

Kdoulovec mám, nejím, plody dávám do prádelníku k povlečení a ručníkům. Voní! ;)