Avatar uživatele
Putra

Rostou člověku řasy?

Když mi vypadne hodně řas (řasenka je svinstvo:D), narostou mi nové?
Doplňuji:
Ajo, Briketko, to mas pravdu, tez jsem je mela jednou uhorele a dorostly. Ale, kdyz jsou uplne vypadle, ci jak to mam rict,jestli narostou nove? to snad jo, kdyz dorostou i ohorele, zejo :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Putra

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dorostou-vypadle-nebo-vytrhle-vlasy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

rostou samozřejmě, když mi jednou uhořely
narostly mi nové spálil mi je zapalovač, když
jsem ho plnila plynem :)
Doplňuji:
tak vidíš , ale lidi co trpí nemocí tzv.
Alopecie, těm neroste nic ani vlasy, řasy :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

V momentě kdy vypadně jedna řasa tak zpravidla proto,aby uvolnila místo nové.
Doplňuji:
Jo,a řasenka není svinstvo,pokud si ji před spaním odlíčíš,pokud ne a jdeš s ní spát a děláš to pravidelně,že se neodličuješ,tak ti za to jednou řasy pěkně poděkují.A ne­jenom řasy.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rostou. Kdysi se topilo tzv. „piliňáky“. Bratr zatápěl a nehořelo mu to, nahl se dolů a v tom piliňák „bouchnul“. Bratrovi plamen sežehl řasy a obočí. Oboje během několika týdnů dorostlo.

Viz Wiki:
Sekundární ochlupení
Je typické pro období po narození člověka a patří k němu chloupky (pili), vlasy (capilli), řasy (cilia), obočí (supercilium). Chloupky jsou silnější než lanugo a jsou rozptýlené po celém těle, přesně tak, jak bylo lanugo. To znamená, že nerostou tam, kde dříve nebylo lanugo.

Řasy jsou kratší, tužší chloupky vyrůstající z okrajů očních víček ve třech až čtyřech řadách. Jejich volné konce jsou však v jedné řadě. Řasy jsou ochranou oka. Bývají ze všech chloupků člověka nejvíce pigmentované. Šedivějí vzácně a velmi pozdě. Jsou poměrně silné. Na horním víčku jich bývá sto padesát až dvě stě a jsou prohnuté nahoru. Na dolním víčku bývá řas méně, sedmdesát až sto. Živnotnost řasy je sto až sto padesát dní. Za den vypadne a obnovuje se zpravidla jedna řasa.

Obočí, soubor brv sestavený v mírném oblouku nad horním okrajem očnice, se ze sekundárního ochlupení objevuje nejdříve. Je naznačeno již před narozením, v růstovém období je tenké, v dospělosti mohutní. Po čtyřicátém roce se na hranici vnitřní a střední třetiny obočí objevují jednotlivé silné a dlouhé chlupy, které odpovídají hmatovým sinusovým chlupům savců. Poloha a tvar obočí velmi výrazně ovlivňují výraz obličeje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mirushka90

Ahoj, chtěla bych se zeptat… mám docela problém s růstem řas… Hustota celkem ok, ale prostě do délky mi nenarostou. Tak mě napadlo… Je na to nějaké kvalitní serum?

Avatar uživatele
Derrynka

Ahojky, já si kupuju tohle serum https://www.no­tino.cz/talika/li­pocils-expert-gel-na-rasy/ na objem a hustotu řas. A musím teda říct, že je super. Nikdy jsem neměla tak skvělý řasy, jako díky tomuto seru :)

Avatar uživatele
Honzin8

Hele, za jak dlouho jsi viděla, že se ti ty řasy zlepšíly a serum začalo účinkovat?

Avatar uživatele
Derrynka

Noooo, jako nebylo to hned, ale docela rychle ano :) Je to hodně kvalitní seru. Jasně, připlatíš si za kvalitu, ale opravdu funguje. Řasy mám jako nikdy předtím.

Avatar uživatele
SarrahParker

Mám super sérum z notina od hair plus a s tím jsem moc spokojená :) je jak na řasy, tak i na obočí a řasy po něm mám teda mega husté ;)

Avatar uživatele
Millisek

Taky mám sérum z notina, ale tady tohle a to je taky super https://www.no­tino.cz/revita­lash/advanced-kondicioner-na-rasy/

Avatar uživatele
Vercule

Za jak dlouho je vidět nějaký rozdíl?

Avatar uživatele
Sonka Pop

A je třeba na trhu něco na podporu růstu řasů? Co ale opravdu pomáhá? Ne jen nějaký marketingový tah, ale něco, co opravdu pomáhá?

před 1972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

když si jednu dvě omylem vytrhneš doroste i obočí
pak se postupem času kvalita kořínků opotřebuje a
dál už ti třeba nic neporoste..

před 4105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek