Zvědavý

Roste člověku v dospělosti ještě hlava??

Když už člověk dopěl do fáze, že víc už neporoste, poroste mu ještě hlava (bude se zvětšovat)?? díky

Odpovědi
quentos

To zaplaťpámbu ne, to už bych měl problém. Její růst se zastavuje maximálně krátce po dvacítce, tedy zároveň s růstem zbytku těla…

Zdroj: https://www.re­ference.com/sci­ence/human-head-stop-growing-bdeb372829ccd639

Šidlo

nie, rastú len uši a nos

ak si doslova premeriate hlavu a rastie z mesiaca na mesiac, k doktorovi

ak ste si nedávno kúpili klobúky, neoprali ich a zrazu sú vám malé/silno vás tlačia, to je tiež znak, že niečo nie je v poriadku

Mc Merkurion

… no, nevim, ale dost často ráno po tahu mám pocit, jako bych ji měl větší, tak třeba roste …