Binkule

Poradíte, jak přemluvit rodiče, aby mi povolili provozovat biatlon?

Je mi 12, dělám plavání, ale to mě nebaví, protože jsem pomalá. Už 3 roky bych chtěla dělat biatlon, ale rodiče mi to nechtějí dovolit. Prý že je ta hala daleko, neměla bych na to fyzicky a tak. Prosím jak je přinutit?

--
Rodiče mi nechtějí dovolit biatlon

Odpovědi
Drap

Rodiče můžeš pouze přemluvit, nemůžeš jek ničemu nutit.

elkon

Třeba je na to v tvém věku ještě brzy. Nemyslím, že uneseš pušku.

ivzez

Nikoho nelze přinutit udělat nebo povolit něco,
co udělat nebo povolit nechce.

Rodiče nemůžeš k ničemu nutit,
musíš je poslouchat.

Nenapadlo tě, že rodičům vzdálenost haly
může vadit kvůli tvé bezpečnosti?

Navíc bys v biatlonu byla ještě pomalejší, takže by tě brzy nebavil ani ten.

nyjono

Možná je ta hala opravdu daleko. To my nemůžeme vědět.
Promysli, jak bys chtěla trénovat, zkus najít nějaký oddíl blízko bydliště a zeptej se, jak tam trénují.
Pak to rodičům navrhni znovu. Je dobré mít ale nějaký plán.