Dvorní šašek

Říká se, že je umění skončit v nejlepším. Jak ale poznáme, že se jedná o ten správný (nejlepší) moment?

Nejlepší odpověď
elkon

V tom je právě to umění. Někteří to neuměli (např. sportovci) a pak slyšeli „ten už na to nemá, měl už toho nechat dávno). Nebo někteří „hladoví herci“, či zpěváci. U těch zpěváků je to pak nejvíc patrné. Nebudu jmenovat, není to vhodné, ale i nyní se najde několik takových, kteří už toho měli dávno nechat (a užívat klid v důchodu), ale nejsou soudní i když už je to jen odvar toho, co dokázali dříve. Nevyprodají už halu, ale spokojí se malým sálem, kde je pár desítek diváků, kteří už by příště jistě nepřišli.

Další odpovědi
cappuccino

Ano, je to umeni. Vem si treba nejakeho hrace v kasinu. Vyhral treba pul milionu, a ted se musi rozhodnout: bud ti penize necha, nebo bude hrat dal. Kdyz bude hrat dal, muze prijit o vsechno. Hracska vasen je hodne silna, a proto je umeni, prestat vcas!! Ne kazdy to dokaze.

paul1

Je to těžké, zvlášť např. u sexu, nebo u dobré bašty. 😉

led

Snáď nechcete povedať, že aj politici by mali byť práve takí umelci. Veď im ide len o peniaze, prirodzené vlastné.

Je ťažké skončiť, keď sa dostávate, prípadne už dostanete na vrchol. Viete vy, ako je zhora krásny výhľad a pohoda? V záchvate tohto pohľadu z neba, kedy ak dovidíte, ľudia dole sú tákííí maličkí, to sa máme vrátiť medzi nich do života plného úskalia cien a žobrania o ľudskú dôstojnosť?
Ešte je pred vami tá najťažšia časť cesty: Cesta dole plná nebezpečia pádu. Kto preženie svoje sily, padá do priepasti bezmocnosti a opovrhnutia.

Drap

Vystihnout ten pravý okamžik, dokáží pouze znalci života a ten cit pro tu chvíli nejlepšího, dokáží určit pouze po spoustě zkušeností a praxe. I tak je velmi málo lidí, kteří to dokáži.

zjentek

Ten správný (nejlepší) moment poznáš tak, že mohutný výron máš už na krajíčku! Je to vážně umění, obdivuji takové borce! (;