lola

Registrace do porodnice

Moje kamarádka se ve 14týdnu zaregistrovala Přes internet k Apolináři. Přišel ji email s dnešním datem první návštěvy a dnes i potvrzovací SMS. Když tam však dnes dorazila,tak jí řekli,že se zaregistrovala špatně a že jí nevezmou. Teď je v 17týdnu a bojí se,že už ji nikde nepřijmou! Poradíte někdo,co s tím,nebo v jaké porodnici je možné registrovat se později? Pouze Praha.

Odpovědi
Pájo

Vytisknout si nějaký doklad o provedené registraci, ofotit si a vytisknout znění potvrzovací SMS, popadnout muže nebo nejlepší kamarádku (jako oporu) a vyrazit zpět k Apolináři. A metodou rozbité gramofonové desky vyžadovat vysvětlení, úpravu registrace a potvrzení přijetí. Nenechte se odbýt. Ve chvíli, kdy kamarádce odeslali potvrzovaci SMS, potvrdili její registraci…