Blecha

řazení otázek

Máte problém zařadit některé otázky do určité kategorie ? já teda jo, třeba právě tutu

Nejlepší odpověď
quentos

občas mám, ale nevadí, protože když ji zařadíte blbě, administrátoři ji za vás přeřadí (už se mi to párkrát stalo)…

Další odpovědi
mosoj

Sice to nevnímám jako nějaký důležitý problém, ale podchytit se to 100 % nedá.
Takže bych tam nechal ještě jednu „příhrádku“
ostatní.

panenka

Ze začátku jsem s tým měla problémy ale časem jsem se naučila je zařazovat.

anonym

Asi mám kliku.Tento problém neznám.

Miroslavst

Tak nějak přibližně to umístím. Stejně procházím otázky až dojdu do předešlého dne, které jsem viděl včera. jinak to neřeším.
Jestli je to věda, auta nebo zábava je mi celkem jedno. Podle kategorie nevyhledávám.

Radovan M

Ano někdy problém mám, ale nakonec ji vždy někam nacpu 😉

Jahoda

Když jsem na tuto stránku narazila, nechápala jsem zde nic a to včetně řazení otázek. 😁. Ale protože tu jsem každý den, zvykla jsem si na to a postupně jsem se to naučila. Sice otázky nepodávám každý den, ale u většiny otázek se podívám, do jaké kategorie ji pokladatel otázky zařadil. Někdy se pousměji, protože takové perličky které jsem objevila jsou opravdu zajímavé 🙂

anetadela1

Já ani ne.

Michal

Kultura a společnost