ReinoD

Zítra skládám přijímací zkoušky, poskytnete mně nějaké rady, např. na co si dát pozor atd.?

Zítra mám přijímací zkoušky, dali byste mi nějaké rady? Třeba jak zůstat klidný, nebo na co si mám dávat pozor?

Původní neotázka
Rady na přijímací zkoušky

Nejlepší odpověď
annas

Věřte si, že jste se dobře připavil, že zkoušky zvládnete. Projděte si nejdříve úkoly, promyslete si je a pak pracujte načisto.

Těžké úkoly u zkoušek určitě nejsou, takže si říkejte, nebudu určitě nejhorší… Když se vám nezadaří, máte další možnost, nejde o konec světa … ,

Takže sebedůvěra, dále vědomí, že jste se připravoval, třeba i štěstí. Být bez stresu.

Držím palce.

Další odpovědi
Kostka0

V matematice si dávej pozor na chytáky, to je snad nejzákeřnější…

Hans51

Přijímací zkoušky kam? Střední škola, vysoká škola? Jaká střední škola, jaká vysoká škola? Příliš málo informací…

xxx3

nezaspat

ReinoD

Jedná se o gymnázium ve Valmezu.

Hans51

S přijímacími zkouškami na gymnázium žádnou zkušenost nemám, ale obecně je velice dobré zachovat klid, s tím jde vše lépe 😉 přeji hodně štěstí.