Avatar uživatele
Spiritus

Rady a tipy na poslední zvonění?

na poslední zvonění? Vaše zkušenosti,pi­kantnosti?Zítra mě to čeká tak nějaká ta inspirace by se hodila…:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud máte zítra poslední zvonění a nemáte nic připravené, tak nevím. Zažila jsem těchto rozloučení mnoho, některá byla nápaditá, jiná nestála zanic. K nejlepším patřilo, když studenti sehráli divadelní představení, parodovali učitele, jejich výroky atd. Jiní si předem si připravili rozhlasové pásmo, vtipně komentovali učitele, poděkovali jim, zahráli písničku, někdy mluvili přímo před shromážděným davem. Další obcházeli v různých kostýmech třídy , studentům zazpívali, něco vtipného předvedli, zarecitovali, poděkovali učiteli. Nelíbilo se mně ale, že maturanti polévali mladší studenty nejlevnější voňavkou smíchanou s octem a vodou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Přesně tak.My měli připravené básničky,které tématicky obsahovali celé čtyři roky a nějaké vtipné vzpomínky.Měli jsme pro každého učitele malý dáreček,který vtipně podtrhoval jejich osobnost.Například tělocvikář přišel vždycky pozdě,tak dostal přívěšek s přesýpacími hodinami atd. A nezapomeňte jít k třídnímu učiteli na snídani.Nejlépe ve tři ráno,alespoň tak se to dělá tady unás.Jé a pak budete mít ztužkovací večírek…Na to se hezky vzpomíná…A ješ­tě,nevím proč a kdo to vymyslel,ale byly jsme převléknuté za králíčky Playboe

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Hlavně nelijte voňavky na lidi kteří to nechtějí. Mě se moc líbili kominíci, kteří za příspěvek dávali knoflík. A pak kluci převlečení za džentlmeny ve frakách a motýlkách. Hezké je také když je k tomu dechová muzika

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek