marek.29

Raději hezčí a žádaný, nebo méně hezký a „Váš“??

Vybrali (by) jste si raději krásnou ženu/muže, za kterými (by) se každý otáčel a vy tak často žárlili, nebo spíše méně atraktivního partnera, u kterého (by) tyto obavy nebyly na místě..?
Doplňuji:
Asi jsme se úplně nepochopili :D je sice hezký jak tady všichni sborově „telenovelově“ píšete, že o kráse to není, ale já se ptám, jestli RADĚJI krásnou/hezkého, nebo hnusnou/škaredého, o kterého není ze strany cizích zájem. To co se cení, nebo je cílem moudrých starších lidí, teď vůbec neřeším :D a neříkejte mi, že všichni hledáte v hnusných norách (vodách)..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Krásnou / Perfektního

Doplňuji:
tá moja je aj tak najkrajšia.

Další odpovědi
iceT

Průměr

pokud bude mít ty charakterové vlastnosti a přednosti,jaké má muž nebo žena mít.Krásná a perfektní,to je Barbie a Ken,ale krása není v životě všechno.Na krásu se dívají hlavně hodně mladí lidé,ti jež ještě nejsou moudří od životních zkušeností.Ti od života ofackovaní,pak hledají a chtějí a také nabízejí tomu druhému něco víc,než jen hezoučký obal.

anonym

Průměr

Neřešíš tu nic originálního, stejný dotaz tu zazněl naposledy ne déle než před 6 měsíci. Kdyby sis přečetl ty starší odpovědi, tak by ti z toho rozhodně vyplynulo, že krása každého člověka není jenom splnění určitých fyzických parametrů. Málokdo si asi začne s člověkem, který se mu opravdu nelíbí. Na druhé straně je to ale zase tak, že podoba člověka je souhrnem jeho vzhledu, vlastností a přitažlivosti. Krásný hlupák zůstane jenom hlupákem, na ktrerého se sice člověk rád podívá, ale bez lítosti pokračuje v cestě k tomu partnerovi, který je tím nejkrásnějším právě pro toho dotyčného. Kdybys byl poblíž, tak bys za ty starší a moudré lidi pár schytal. Myslíš si, že lidé se zkušenostmi jsou debilové a vyhledávají si pro případné soužití šeredy? Tak to se opravdu pleteš. Starší lidé už zatraceně dobře vědí, že krása je pomíjivá a že pro zdravý partnersklý vztah je třeba něco víc, než míry 90,70,90, silikony a plastika na obličeji nebo kila líčidel.

ivzez

Průměr

Pro výběr partnera mám jiná kritéria:
čestnost, upřímnost, spolehlivost,
musí to být člověk, kterého bych si mohla vážit.

Vzhled není to nejdůležitější.
Doplňuji:
Marku, za prvé jste nedal na výběr mezi hnusným a krásným,
ale mezi průměrem a krásným a za druhé jste dal málo možností na výběr.

Samozřejmě je nutné rozlišit, jestli hledáte někoho „na jednu noc“,
nebo zda hledáte partnera pro život.

Protože toto nezmiňujete, vybrala jsem si to druhé.
Pro život jsou důležitější partnerovy vlastnosti.

A u těch krásných, kterým často leccos spadne do jklína právě kvůli jejich vzhledu,
jsem se většinou setkala s přístupem, já, já, já a až někde vzadu všichni ostatní (včetně rodiny).

Pokud jste o podobné odpovědi nestál, měl jste v dotazu vymezit,
komu (míním věkovou skupinu) jsou dotaz i anketa určeny.

anonym

Krásnou / Perfektního

Vybírám si tu nejkrásnější partnerku… 😉
Ne – kecám, nevybírám si holku podle toho, jak vypadá, ale jaká je – a pokud se po ní „každý otáčí“, nevadí mi to, nežárlím – své partnerce věřím, tak proč bych žárlil?

Jsemtady

Průměr

Mno jako mladej jsem vybíral ty krásné, časem po pár zkušenostech spíš hodnou. Hádej co ale zůstalo samo .. ty krásné 😁 Tak kdoby chtěl doma potvoru …
A jinak … to takhle nejde říct .. se prostě zamiluješ a je to.. pak nejsou žádný debaty o kráse nekráse. Buď to tam je, nebo není.

mosoj

No jestli se tvůj pojem o vztahu zcvrkl na jenom to, jestli hezkou nebo škeredou, tak tě docela lituji. Jak vidím nemůžeš to pochopit !! Prostě duševní troska. Ono to co se líbí tobě se nemusí líbít druhému !!!! Takovou to má hodnotu.

arygnoc

sme rôzni ľudia.
žena, ktorú je milujem, je preto pre mňa najkrajšia.
i keď sa kdekomu nemusí páčiť.

marci1

Hodně záleží na věku odpovídajícího. Mladší budou jistě preferovat krasavce (krasavici) a starší průměr, protože již přišli na to, že krása je pomíjivá. 🙂

iceT

no přesně to jsem měla na mysli:-)

iceT

Není ošklivých žen,jen některé jsou takové,že se krásnými neumějí udělat nebo jak to přesně.
Ne,v hnusných vodách nehledám,to své jsem si našla,ale opravdu to není o kráse a telenovely nesleduju,a stejně tam snad nikdy žádní oškliví lidi nehráli.Právě proto jsem napsala,že na krásu se dívají hodně mladí lidé,to sis asi nepřečetl,ale až ti bude víc jak 30,40,50 tak možná pochopíš.
Ono někdy i z ošklivek a a ošklivců se vyloupnou labutě a labuťáci,ale až s věkem,protože někdo zraje jako víno a a jako starší může být hezčí než zamlada.

arygnoc

jj.