Cyka Blyat

Pustí mě a kamaráda na koncert Steina 27 když je nám oboum 14 let?

Vím že je jeho koncert od 15 a tak si nejsme jistí. Co myslíte vy? Pro některé kteří to nepochopili
Tak je jak mě 14 tak i mému kamarádovi

Nejlepší odpověď
Rokio

Nepustí. Nesplňujete věkovou hranici. Pokud ale vypadáte na 15 a více, tak šance je. Pokud ale budou chtít po vás občanský průkaz, tak šance není.

Další odpovědi
marci1

„Vstup od 15 let! Pod 15 let pouze s doprovodem rodičů.“
https://cs-cz.facebook.com/e­vents/hasi%C4%8Dsk%C­3%A1-zahrada-svitavy-l%C3%A1ny/stein27-svitavy-l%C3%A1ny-open-air-3152019/65748­0908013423/

Edison

Nic. Nevíme ani, kdo by Tě měl nebo neměl pustit.

Jestli Ti jde o jistotu, tak s tím, logicky, počítat nemůžeš. Podívej se na logiku věci: Pokud vás tam NĚKDO pustí, bude to dílem NÁHODY… A na náhodu se va-bank nesází.

orwell

Jak oboum? Dohromady? Jestli každému z vás, tak v pohodě, protože 14 + 14 = 28.