haluzka

Půl roku jsem si nedobila kredit na T-Mobile Twist kartě, nyní mi byla zablokována. Máte někdo zkušenost?

Máte někdo zkušenost, zda-li, když si dobiju kredit, bude SIM karta odblokována?

Nejlepší odpověď
ReHu

Volat na operátora by možná šlo. Nebo se stav na pobočce, jsou skoro všude, tam ti řeknou vše potřebné.

RADEVAK

Většinou to zablokujou když se karta nedobyla za jeden rok,ale to ji pak už můžeš vyhodit.Stav se na pobočce TMB.