Půjde vytvořit plugin do Firefoxu, který by zde dokázal nezobrazovat odpovědi uživatele podle názvu zadaného profilu?

Něco jako vlastní filtrace osob, které nás tu nezajímají z hlediska otázek a odpovědí a obtěžují nás, protože toho se tu asi jen tak nedočkáme oficiální cestou zde na Odpovědi.cz a plugin by se mohl zaslat na http://addons­.mozilla.org/cs/fi­refox/

Třeba by šla úprava i na ostatní prohlížeče typu Chrome, Opera atd. Zadal by se tam odkaz na profil dané osoby a prohlížeč by jednoduše skryl všechny otázky a odpovědi třeba za poslední týden, aby to bylo vůbec funkční, protože na celý obsah by to asi nešlo, předpokládám. Stačila by alespoň přední stránka a bylo by to moc fajn.

Našel by se někdo- kdo by to dokázal a udělal mnoha lidem velkou službu? Praktická a šikovná pomůcka, která vrátí tuto stránku opět k rovnováze, protože neuvidíme všechny ty uživatele, které nemáme zájem vidět.

Odpovědi
redy

Hmm kdo jsi, že bys chtěl o tomto rozhodovat?
Furt se něco vymejšlí a je to spíš ke škodě…

anonym

Něco na tom principu by rozhodně šlo, ale nejsem na tohle expert, takže bych to nakódovat nedokázal, jen znám ten princip…

Rohlik

Tak ono by to slo, ale vysledek by byl jiny, nez si predstavujes.
Ty nedokazes diky pluginu provest tak razantni zmeny ve vypisu stranky, ktera navic neni tvoje a nemas tedy pristup ke zdrojovym kodum.
A taky musis myslet na to, ze pokud admini tohoto webu upravi nejak HTML kod, tak ten plugin fungovat nebude a nebo bude fungovat spatne. Plugin by se tedy musel znovu upravit na zaklade zmen v kodu. Byla by s tim drbacka co se tyce udrzby.

anonym

redy, logicky si každý může vybírat co chce, a nechce vidět, nevybírá to za ostatní, chápeš?

redy

Jo už chápu 🙂

anonym

redy: Co je na tomhle ke škodě? Nějak píšu, že to nutím všem? Je to pouze možnost volitelná věc, kterou kdo nechce nemusí používat. Kdo chce využije.
Ke škodě bude jen to, když se nic vymýšlet nebude, protože co se tu občas děje mě dříve či později možná dotlačí k tomu odsud odejít. Nikdo mě tu nedřží, ale mám to tu rád i většinu lidí. Tohle je myšleno jen na velmi úzkou část, kterou tu vidět nepotřebuji, takže pro mě je to řešení.

jáára

Něco jako adblock na dementy. Pokud bude i pro Chrome, tak jich beru tucet.

anonym

Dumbblock by se mi také možná hodil…

redy

Jo nějak sem to nepobrala, četla jsem to z rychlíku, někdy píšu potom čtu.