dust8

Jsou nějaké možnosti jak si prohlížet profily na Facebooku bez přihlášení se na profil? Lze i to i zcela bez profilu?

Jde mi jen o možnost prohlížení. Nezajímá mě vlastní profil. Žádný nemám a ani nechci zakládat. Lze nějak bez něj třeba přes nějakou jinou stránku či program či možná firefox plugin prohlížet?

Bez přihlášení je k dispozici vždy jen náhled a při pokusu o to vidět více se objeví okno na přihlášení či tak něco.

Možná existují nějaké veřejné účty jen tak pro prohlížení?

Odpovědi
Roman71

Začnu od konce..

Veřejný účet si může každý zřídit sám a prohlížet si (legální cestou) je možné jen to, co je mu jinými uživateli poskytnuto (třeba na základě přidání do přátel).

Na Facebooku ani tak nebudete mít dostatek soukromí.
K tomuto totiž nebyla žádná sociální síť vytvořena.

A nakonec, pokud se chcete „pitvat“ ve zdrojovém kódu, najdete spoustu inspirativních odkazů na různá úložiště v interní síti téhle „sociálky“. Bez databázové tabulky vám ale číselné kódy uložených fotek a odkazů uživatelů nebudou k užitku 😉