mandala2019

První schůzka s klukem u piva s dalšími kluky?

Ahoj. Co by jste si mysleli, o tom, když vás pozve kluk (seznámil nás známý) na schůzku na pivo, kde budou jeho další kámoši? Očividně to mezi námi zajiskřilo.. S touto situací se setkávám poprvé. Vždy jsem šla poprvé na schůzku jen ve dvou a ne na pivo do hospody.. Co by jste od toho očekávali? Má přítelkyni, chce si jen užít? Je komunikativní a nepřijde mi, že by potřeboval povzbudit alkoholem.. Navíc jsem zakoukaná do toho mého známého, který na té akci asi také bude.. Má ale přítelkyni, tak jsem bez šance třeba i jen na sex.. Pokud se mu líbím, proč mě nepozve rovnou na rande třeba na kafe a čeká až se půjde do hospody? Neříkám.. Kámoš je sympatický, hezký, komunikativní a zdá se perspektivní, jen kdyby to zrovna nebyl jeho kámoš.. Šli by jste v mé situaci nebo se na to vykašlali? Možná je to od nich jen nějaká sázka. Známý možná vycítil, že k němu něco cítím a chce se mě takto zbavit.. Co si o tom myslíte?

Odpovědi
Edison

Neznám ani jednoho. Ale… je to schůzka? Co když je to prostě jen pozvání do své společnosti? Klidně bych šel, bez jakýchkoli očekávání… max že poznáš nové lidi. A zbytku bych nechal volný průběh. Koukám, že spíš ty sama jsi poněkud hrrrr… Nic ve zlym… 😉

agentpv

Já to měl naopak, moje nová podotýkám na pohled SLUŠNÁ kamarádka mně pozvala do hospody mezi své kámoše. Byl to samý asociál a vývrhel a když si ode mně chtěl jeden z nich půjčit peníze, odešel jsem. Víckrát jsme se nesetkali.

zbyndo

Mám ten pocit,ako Edison,nech je to ktokoľvek,a kdekoľvek,len nech je,a to je škoda, chýba trpezlivosť, láska si k vám cestu nájde,a verte mi, zacítite ju, nemusí to byť v cukrárni,ani pri pive so svedkami, môže to byť v doprave,pri nakupovaní,alebo pri rieke,kde rozjímate a pozeráte na žblnkot tečúcej vody.Kde sa pre Boha ponáhľate?

hapiky

Já jsem šel ze svojí stíhačkou na pivo mezi kámoše, když jsem se chtěl s ní rozejít. Vím, že to bylo trochu nefér, ale pořád lepší než se urážet.
Pro ni to ale bylo docela výhodné, mohla ukazovat, jaký je o ni zájem.
Jinak si myslím, že mezi kluky(na pivo) každopádně až později(jestli vůbec).

Ametyst

Vypadá to na test, pro koho budeš mít oči ten večer. Je to připravené, neudělej chybu zruinovat nějaký vztah. Ke všemu ještě před svědky.