GabuleF

První křupky

Dobrý den maminky, doporučíte mi úplně první křupky pro ty nejmenší děti? Jaká značka má dobré složení?

Odpovědi
elkon

Myslíte si, že křupky jsou tou nejlepší potravou pro nejmenší děti? Děti by měly jíst kvalitní potraviny pro ně určené.

Savier

Nějaké přírodní bez zbytečného oleje a tuku.

da ny

My jsme začínali Sunarem.
Vnouček má potravinové alergie a ABKM. Pročítali jsme složení (bez mléka, vajec, mrkve…). Zeleninové, kukuřičné křupky, ovocné. Ovocné krouužky (jablečné).
https://www.be­nu.cz/susenky-a-krupky?gclid=E­AIaIQobChMIkd2mvf-k_QIVHgB7Ch0PXQE­WEAMYASAAEgJHQ_D_BwE
Rossmann, DM, Teta má velký výběr. Ovocné kroužky, srdíčka má (Sunar) i Lidl. také Dinosaury (snížený obsah soli). Mají i velkou škálu sušeného ovoce a zeleniny (lupínky).
Ale všechno je to něco, bez čeho se dítě v pohodě obejde. Bez těch smažených, ono to není žádné terno.

Alesh

Jak maminky? Snad rodiče, ne? 😉
já bych šel po určitě po BIO kvalitě a samozřejmě složení bez nesmyslů, což si samozřejmě výrobci této kategorie křupek hlídají. A pak je to podle mě otázkou vyzkoušení, co dítěti zachutná, s tím, že je samozřejmě dobré nechat ho ochutnat co nejvíc chutí, značek… pestrost je důležitá.
Trochu jsem surfoval a nevím, jak máš dostupné třeba DM nebo Dr. Max, ale asi nějak mít budeš, jsou totiž ledaskde. 😁 Případně se dá samozřejmě objednat.
např.:
https://www.drmax­.cz/freche-freunde-bio-krupky-kukurice-a-mrkev-30g
https://www.dm­.cz/babylove-bio-krupky-jablko-mango-p4058172814174.html
… stačí chvíli surfovat, prolézt weby prodejen v okolí, určitě bych řádně prozkoumal nabídku DM, kteří jsou v tomto poměrně dobří.

zjentek

Zkus neslazený nebarvený burizony a hlavně, do pole pro otázku patří OTÁZKA, takže nechápu PROČ se ptáš až v podotázce, když na otázku máš CELÉ PRÁZDNÉ POLE NA OTÁZKU, která je pak viditelná na tapetě webu, na rozdíl od tvého postupu proti všem kodexům stránek, Haré Krišna 🤦‍♂️🙏🤦‍♂️

cappuccino

Mozna jsi si spletla web? Tady moc maminek neni.

Lollinka

Já kupuju křupky od Sunaru. Jsou už od ukončeného 6. měsíce, jsou ideální do dětských ruček a mají dobré složení.

Martinakola

Taky kupuju křupky a sušenky od Sunaru. Já značce věřím, na trhu je dlouho a má dobré složení. Kupuju od Sunaru i kaše a ovocné kapsičky a vše mají dobré (kvalita/cena).

GabuleF

Holky, díky za vaše komentáře :) Vložily byste mi odkaz na ty křupky od ukončeného 6. měsíce?

Samsara

Taky je kupuju, tady máte na křupky odkaz https://www.ma­ll.cz/deti-susenky/sunar-bio-moje-prvni-detske-krupky-5x25g-cz-bio-003

Dochy

Elkon: Právě se dělají křupky pro batolata. Sůl tam přidaná není, nebo jen minimum. Tuky také ne. A zbytek jsou normální potraviny – mouka, nejspíše kukuřičná. Dají se koupit v běžných obchodech nebo i lékárnách, někdy s příchutí (jahoda, banán)

da ny

Do „nadpisu“ se na tomto webu vpisuje otázka.
Nikoliv „hesla“. ;.) V podotázce lze upřesnit, rozvinout dotaz. I pozdrav je zbytečný..... 🙂