nikolkap

Prozradte…

…JAKÁ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ
ZPĚVAČKA NEBO ZPĚVÁK A HEREČKA NEBO HEREC.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já na to moc nejsem,ale určitě se mi líbí Karel Gott,Lucie Bílá,jednu dobu jsem byla blázen do Daniela Landy(spíš do jeho písniček). Z herců p.Menšík,p.Rů­žičková,Vlasta Burian. Ale jinak je to každý,kdo něco umí,něco dokázal…

Další odpovědi
annas

Má olíbenost zpěváka či herce vychází z toho, zda mě zaujme jejich píseň, případně role, kterou hrají. Kdysi jsem milovala slovenské herce Juraje Kukuru a Michala Dočolomanského. Z českých vedl Ráž, Hanzlík , R. Hrušínský st. atd.
Ze starší generace mám stále v oblibě Vlastu Buriana (i pěkně zpíval), Högra, Vosku, Růžka aj. Herečky – Jiráskovou, Brejchovou aj.
V poslední době nějak nemusím Donutila.

anonym

Zahranicni zpevak Bruce Springsteen,nase Vera Spinarova,herci nasi Dana Medricka,zahra­nicniJean Gabin.

quentos

již cca 15 let countryová kráska Martina McBride … zkrátka hudební láska na celej život.
Na TV moc nekoukám, ale z hereček u mě vede Melina Kanakaredes, z herců R. Hrušínský.
Doplňuji:
Anna S. mi připomněla, že R. Hrušínští jsou v hereckém světě vlastně dva. éž jsem měl na myslio staršího.

vagra

Omlouvám se,že neodpovím jednou větou.
Poslouchám country,zejména americkou a v tom množství je těžko vybrat jednoho zpěváka-Shania Twain,Carlene Carter,Martina McBride,Dolly Parton,Loretta Lynn,Alan Jackson.Mezi oblíbené zpěváky,patří také Joan Baez a Chris Rea.
Mám rád starší české filmy,tak snad-Jan Werich,Jindřich Plachta,Jiří Sovák,Dana Medřická,nebo Vladimír Menšík.

pekynka

Bred Pitt je krasavec a XindlX má zajímavé texty.

Bunnik

Co se týče hudby, tak v poslední době – Sto zvířat, Gogol Bordello, Daniel Landa… (hudbu moc ani neposlouchám)
Co se týče herců a hereček, tak těch je hodně :) Leonardo DiCaprio mě poslední dobou jen překvapuje, Christian Bale, Johnny Depp, Tom Hanks, Benicio Del Toro, Gary Oldman, Heath Ledger… a z žen třeba Rachel Weisz, Nicole Kidman, Helena Bonham Carter, Kate Winslet, Juliette Binoche… atd.

anonym

DOBRÝ DEN PANÍ ANNAS.POTĚŠILA JSTE MNĚ VELICE,ŽE MEZI VAŠE OBLÍBENÉ HERCE STARŠÍ GENERACE JSTE MNĚLA V OBLIBĚ MIMOŘÁDNĚ DOBRÉHO ČLOVĚKA A HERCE KARLA HÖGRA.BYL TO MŮJ STRÝC A MĚLA JSEM JEJ VELMI RÁDA.VŽDYT DO DNES ŽIJE JEHO BÝVALÁ MANŽELKA ZDENA PROCHÁZKOVÁ,KTERÁ JE VELMI VITÁLNÍ A MOC FAIN.JEZDILI JSME KDYSI ZA NIMI NA HVOZDY,KTERÉ JSOU KOUSEK OD PRAHY,KDE MĚLI LETNÍ SÍDLO S VELKÝM POZEMKEM LESA A VELKÝ BAZÉN.TO VÍTE,ZA TOTALITY TO BYLO NĚCO.MĚJTE SE MOC HEZKY---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

pondělí

Ahoj ZAJ-PO,to jsme skoro rodina,moje babička,čekala s Karlem první dítě,to při porodu v dubnu 45,zemřelo,byla to jeho první žačka,na dívčí škole v Brně,pak teprve přešel na konzervatoř ze Semilasa.Jezdil za ni celou válku na moravu,teda věřím,že spíše pro maso,ale zase vozil kávu a cukr.
prostě díky osvobozování se nevzali,a je to složité.....

Cullinda

Většinou nemám až tak oblíbenou osobu, ale z herců je mi nejsympatyčtější Ioan Gruffudd – Hornblower.
A ze zpěvaček Lady Gaga, jinak víceméně nikomu nenadržuji ;)

vagra

Qentosi-R.Hrušínští jsou tři-starší,mladší a nejmladší.

vagra

Opravuji-byli tři.