Avatar uživatele
nikolkap

Prozradte…

…JAKÁ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ
ZPĚVAČKA NEBO ZPĚVÁK A HEREČKA NEBO HEREC.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, pekynka před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já na to moc nejsem,ale určitě se mi líbí Karel Gott,Lucie Bílá,jednu dobu jsem byla blázen do Daniela Landy(spíš do jeho písniček). Z herců p.Menšík,p.Rů­žičková,Vlasta Burian. Ale jinak je to každý,kdo něco umí,něco dokázal…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Má olíbenost zpěváka či herce vychází z toho, zda mě zaujme jejich píseň, případně role, kterou hrají. Kdysi jsem milovala slovenské herce Juraje Kukuru a Michala Dočolomanského. Z českých vedl Ráž, Hanzlík , R. Hrušínský st. atd.
Ze starší generace mám stále v oblibě Vlastu Buriana (i pěkně zpíval), Högra, Vosku, Růžka aj. Herečky – Jiráskovou, Brejchovou aj.
V poslední době nějak nemusím Donutila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zahranicni zpevak Bruce Springsteen,nase Vera Spinarova,herci nasi Dana Medricka,zahra­nicniJean Gabin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

již cca 15 let countryová kráska Martina McBride … zkrátka hudební láska na celej život.
Na TV moc nekoukám, ale z hereček u mě vede Melina Kanakaredes, z herců R. Hrušínský.
Doplňuji:
Anna S. mi připomněla, že R. Hrušínští jsou v hereckém světě vlastně dva. éž jsem měl na myslio staršího.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Omlouvám se,že neodpovím jednou větou.
Poslouchám country,zejména americkou a v tom množství je těžko vybrat jednoho zpěváka-Shania Twain,Carlene Carter,Martina McBride,Dolly Parton,Loretta Lynn,Alan Jackson.Mezi oblíbené zpěváky,patří také Joan Baez a Chris Rea.
Mám rád starší české filmy,tak snad-Jan Werich,Jindřich Plachta,Jiří Sovák,Dana Medřická,nebo Vladimír Menšík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Bred Pitt je krasavec a XindlX má zajímavé texty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Co se týče hudby, tak v poslední době – Sto zvířat, Gogol Bordello, Daniel Landa… (hudbu moc ani neposlouchám)
Co se týče herců a hereček, tak těch je hodně :) Leonardo DiCaprio mě poslední dobou jen překvapuje, Christian Bale, Johnny Depp, Tom Hanks, Benicio Del Toro, Gary Oldman, Heath Ledger… a z žen třeba Rachel Weisz, Nicole Kidman, Helena Bonham Carter, Kate Winslet, Juliette Binoche… atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN PANÍ ANNAS.POTĚŠILA JSTE MNĚ VELICE,ŽE MEZI VAŠE OBLÍBENÉ HERCE STARŠÍ GENERACE JSTE MNĚLA V OBLIBĚ MIMOŘÁDNĚ DOBRÉHO ČLOVĚKA A HERCE KARLA HÖGRA.BYL TO MŮJ STRÝC A MĚLA JSEM JEJ VELMI RÁDA.VŽDYT DO DNES ŽIJE JEHO BÝVALÁ MANŽELKA ZDENA PROCHÁZKOVÁ,KTERÁ JE VELMI VITÁLNÍ A MOC FAIN.JEZDILI JSME KDYSI ZA NIMI NA HVOZDY,KTERÉ JSOU KOUSEK OD PRAHY,KDE MĚLI LETNÍ SÍDLO S VELKÝM POZEMKEM LESA A VELKÝ BAZÉN.TO VÍTE,ZA TOTALITY TO BYLO NĚCO.MĚJTE SE MOC HEZKY---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

Ahoj ZAJ-PO,to jsme skoro rodina,moje babička,čekala s Karlem první dítě,to při porodu v dubnu 45,zemřelo,byla to jeho první žačka,na dívčí škole v Brně,pak teprve přešel na konzervatoř ze Semilasa.Jezdil za ni celou válku na moravu,teda věřím,že spíše pro maso,ale zase vozil kávu a cukr.
prostě díky osvobozování se nevzali,a je to složité.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Většinou nemám až tak oblíbenou osobu, ale z herců je mi nejsympatyčtější Ioan Gruffudd – Hornblower.
A ze zpěvaček Lady Gaga, jinak víceméně nikomu nenadržuji ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Qentosi-R.Hrušínští jsou tři-starší,mladší a nejmladší.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Opravuji-byli tři.

před 5036 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek